50860-591811390220873 89394

Monika Olejnik od pewnego czasu jest w swoich programach dziwnie nadpobudliwa. Krzyczy, gestykuluje, a co najgorsze przerywa programy wtedy kiedy od jej rozmówców padają niewygodne słowa. Podobnie było dziś, kiedy gościem był Joachim Brudziński z PiS.


Jednym z tematów rozmowy było skazanie byłego szefa CBA – Mariusza Kamińskiego.

Materiał video:


Sitwa, która rządzi od ośmiu lat i ma za swoimi plecami różnych pomagierów, zrobi wszystko, by taką osobę jak Mariusz Kamiński ukrócić. On robił wszystko, by walczyć z korupcją – nieważne, czy był to polityk, minister, celebryta – mówił Joachim Brudziński z PiS.

Jednak to był dopiero początek. Monika Olejnik stwierdziła, że poseł PiS jest nadpobudliwy. Ten za to zaczął żartować z dziennikarskiego doświadczenia Olejnik.

Wiem, że pani ma wielkie doświadczenie reporterskie. Wielki szacun – stwierdził, na co prowadząca „Kropkę” odcięła się:

Lepiej mieć reportaże w skupach butelek niż pewne fakty z przeszłości.

Wtedy Brudziński zaczął się bronić, a jednocześnie przypomniał dziennikarce rok 1991 kiedy to po jednej z audycji Olejnik odjechała jednym samochodem z Urbanem i Michnikiem:

Jakie fakty? Gdyby pani chciała, to musiałaby sięgnąć do swojego serdecznego kolegę, który panią podwoził…

To wyprowadziło prowadzącą z równowagi.

Podwożenie nie oznacza przyjaźni. Urban nie jest moim przyjacielem! Kończymy program! – warknęła, po czym zakończyła program przed czasem. 
 
Źródło: parezja.pl 
 
Powiązane:
 
 
 
 
 
 Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL