maxresdefault e8400

W wywiadzie, jakiego bp Athanasius Schneider udzielił portalowi Life Site News wyraził on gotowość by nawet iść do więzienia, ale nie przyjmować nieetycznej szczepionki wyprodukowanej z linii komórkowych abortowanych dzieci.


Chodzi o oświadczenie jakie bp Schneider wydał razem z kard. Pujatsem, bp. Stricklandem, bp. Lengą i bp. Petą, w którym zajęli całkowicie krytyczne stanowisko wobec nowych szczepionek na COVID-19. W tej sprawie wypowiedziała się także Stolica Apostolska.

Biskup Schneider wyjaśnił, że on i jego bracia biskupi, którzy podpisali oświadczenie, rozumieją wagę tego, co zasugerowali, mówiąc, że odmowa szczepienia przeciwko COVID może prowadzić do surowych kar. Jego Ekscelencja wyjaśnił, podobnie jak inny sygnatariusz, biskup Strickland, że gotowy jest pójść do więzienia, ale nie przyjmie szczepionki splamionej aborcją. Co więcej - nie przyjmie jej nawet, gdyby wymagało to ofiary z życia. Powiedział, że Bóg da mu siłę do złożenia ostatecznej ofiary w razie koniczności.

Powiązane:
https://www.youtube.com/watch?v=gpqn0n_lF9U&ab_channel=ZbawienietylkowJezusieChrystusie https://www.youtube.com/watch?v=L0gLc7f0e8w&ab_channel=wideoprezentacje
Biskup Schneider powiedział, że to „ból w sercu”, widzieć tak wiele osób, które ceni, popierających dopuszczalność przyjęcia skażonej aborcją szczepionki przeciwko COVID. Wierzy, że są "po prostu zaślepieni", ale Bóg pokaże im konsekwencje i otworzą im oczy.


Źródło: LifeSiteNews.com / DoRzeczy.pl
Foto: youtube.com / thelocal.it / vaticannews.va
Video: youtube.com (kanały: wideoprezentacje / Zbawienie tylko w Jezusie Chrystusie)


29466504-0-image-a-76 1591831595947 2a651 

Arcybiskup Carlo Maria Vigano napisał kolejny list otwarty – tym razem adresowany do prezydenta USA Donalda Trumpa. Prezentujemy obszerne fragmenty.


„Niech Pan pozwoli, że się do Pana zwrócę w godzinie, w której losom całego świata zagraża globalny spisek wymierzony przeciwko Bogu ludzkości. Piszę do Pana jako arcybiskup, następca Apostołów, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych. Piszę do Pana w czasie, w którym władze świeckie i religijne milczą. Niech przyjmie Pan moje słowa jako głos wołającego na pustyni (J 1, 23). Tak, jak stwierdziłem pisząc do Pana list w czerwcu, w obecnym momencie historycznym siły Zła jednoczą się w pozbawionej litości walce przeciwko siłom Dobra. Siły zła przeciwstawiające się dzieciom Światłości wydają się potężne i zorganizowane; dzieci Światłości są zdezorientowane i niezorganizowane, zostały porzucone przez swych doczesnych i duchowych przywódców” – pisze duchowny.

„Na co dzień czujemy, że mnożą się ataki tych, którzy pragną zniszczyć same podstawy społeczeństwa: naturalną rodzinę, szacunek względem ludzkiego życia, miłość wobec ojczyzny, swobodę edukacji i działalności gospodarczej. Dostrzegamy przywódców narodowych i religijnych wspierających samobójstwo zachodniej kultury i jej chrześcijańskiej duszy, podczas gdy obywatelom i wierzącym odmawia się poszanowania ich podstawowych praw w imię stanu zagrożenia zdrowotnego, który coraz bardziej ukazuje się jako środek do ustanowienia nieludzkiej, anonimowej tyranii. Globalny plan nazywany Wielkim Resetem jest już realizowany. Jego architektem jest globalna elita chcąca podporządkować sobie całą ludzkość, narzucająca środki przymusu wskutek których dochodzi do drastycznego ograniczenia wolności indywidualnych, jak i całych populacji. W przypadku kilku narodów plan ten został już zatwierdzony i sfinansowany, w przypadku innych znajduje się jeszcze na wczesnym etapie. Za światowymi przywódcami, będącymi wspólnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu, stoją postaci pozbawione skrupułów, które promując swój program finansują Światowe Forum Ekonomiczne oraz Event 201” – czytamy.

Według abpa Vigano celem tego „Wielkiego Resetu” jest „narzucenie dyktatury sanitarnej zakładającej wykorzystanie środków niszczących wolność, kryjących się za kuszącymi obietnicami powszechnego dobrobytu oraz umorzenia poszczególnych długów”. Arcybiskup odważnie ocenił, że „ceną za te ustępstwa na rzecz Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie zrzeczenie się własności prywatnej oraz przystąpienie do programu szczepień na Covid-19 i Covid-21, promowanego przez Billa Gatesa – przy współpracy głównych grup farmaceutycznych”. Duchowny przewiduje, że poza olbrzymimi interesami ekonomicznymi, motywującymi promotorów „Wielkiego Resetu”, obowiązkowi szczepień towarzyszyć będzie wymóg posiadania paszportu zdrowotnego i cyfrowego identyfikatora, czego skutkiem będzie śledzenie ludności całego świata. „Ci, którzy tego nie zaakceptują, zostaną osadzeni w obozach dla internowanych bądź w domowych aresztach, a ich majątek zostanie skonfiskowany” – pisze były watykański dyplomata.

Wg arcybiskupa Donald Trump jest świadomy, iż w niektórych krajach ten „Wielki Reset” rozpocznie się między końcem tego roku a pierwszym kwartałem roku 2021. „W tym też celu planowane są kolejne lockdowny, zostaną one oficjalnie uzasadnione rzekomą drugą bądź trzecią falą pandemii (…) Zgodnie z intencjami jego architektów, kryzys ten służyć będzie nieuniknionemu poddaniu się narodów Wielkiemu Resetowi, zadając w ten sposób ostateczny cios światu, którego istnienie i samo wspomnienie chcą całkowicie zniszczyć”.

„Panie Prezydencie, świat ten obejmuje ludzi, uczucia, instytucje, wiarę, tradycję i ideały: ludzi i wartości, które nie są automatami, nie wykazują się posłuszeństwem maszyn, posiadają oni bowiem duszę i serce, łączy ich duchowa więź czerpiąca swą siłę z Nieba, od Boga, któremu nasi przeciwnicy chcą rzucić wyzwanie, tak jak to na początku czasu zrobił Lucyfer poprzez swoje non serviam – pisze duchowny.

Arcybiskup Vigano zwraca uwagę, że wielu ludzi odczuwa złość wskutek takich odniesień do walki dobra ze złem i wobec wykorzystywania „apokaliptycznych” podtekstów, które według nich zadrażniają i pogłębiają podziały. „Nie jest to niczym zaskakującym: demaskacja wroga w chwili, w której myśli, że niezauważenie udało mi się przejąć ważną cytadelę, wywołuje u niego złość. Reakcje deep state względem tych wszystkich, którzy potępiają jego plan, jest wadliwa i niespójna, lecz zrozumiała. Właśnie w chwili, w której w której dzięki współudziałowi światowych mediów możliwe bezbolesne i niezauważalne stało się przejście do Nowego Porządku Świata, na jaw wychodzą wszelkiego rodzaju zbrodnie, skandale i oszustwa” – pisze.

„To Pan jest, Drogi Panie Prezydencie, tym który „powstrzymuje” „deep state”, ostateczny atak przeprowadzany przez dzieci ciemności. Z tego też powodu rzeczą konieczną jest to, by wszyscy ludzie dobrej woli zostali przekonani o epokowym znaczeniu nadchodzących wyborów. Nie przez wzgląd na ten czy inny program polityczny, ale ze względu na ogólną inspirację Pana działań, które najlepiej uosabiają – w tym konkretnym kontekście historycznym – ten świat, nasz świat, który chcą zlikwidować za pomocą lockdownu. Pana wróg jest także naszym wrogiem: to wróg rodzaju ludzkiego, który to „od początku był (…) zabójcą (zob. J 8, 44) ” – pisze duchowny. „Panie Prezydencie, jak doskonale zdaje sobie Pan sprawę, w tej decydującej godzinie Stany Zjednoczone uważane są za mur broniący wojną wypowiedzianą przez zwolenników globalizmu. Niech złoży Pan swą ufność w Bogu, czerpiąc siłę ze słów Pawła Apostoła: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia (Flp 4, 13). Bycie narzędziem Bożej Opatrzności to wielka odpowiedzialność, do jej poniesienia otrzyma Pan wszelkie potrzebne łaski, gorąco dla Pana wypraszane przez wiele osób wspierających Pana swą modlitwą” – dodaje arcybiskup Vigano.

Źródło: pch24.pl
Tłum. mat
Foto: moderndiplomacy.eu / dailymail.co.uk

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


industryweek 29011 usachinatrade 1 7a6b0 

Profesor Francis Boyle, to amerykański prawnik zajmujący się prawami człowieka i profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law w USA.


 Profesor Francis Boyle,  to amerykański prawnik zajmujący się prawami człowieka i profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law  w USA.

Przez całą swoją karierę reprezentował krajowe i międzynarodowe organy, w tym Naród Czarnej Stopy (Kanada), Naród Hawajski i Naród Lakota , a także liczne indywidualne przypadki śmierci i bronił praw człowieka. Doradzał licznym organom międzynarodowym w dziedzinie praw człowieka, zbrodni wojennych i ludobójstwa, polityki nuklearnej i wojny biologicznej. W latach 1991-1992 Boyle był doradcą prawnym delegacji palestyńskiej na negocjacjach pokojowych na Bliskim Wschodzie.

Zasiadał w zarządzie Amnesty International , jako konsultant w American Friends Service Committee oraz w Radzie Doradczej Rady ds. Odpowiedzialnej Genetyki . Opracował amerykańskie przepisy wykonawcze do Konwencji o broni biologicznej , znanej jako Ustawa o zwalczaniu terroryzmu o broni biologicznej z 1989 r. , która została jednogłośnie zatwierdzona przez obie Izby Kongresu USA i podpisana przez prezydenta George'a HW Busha .

W październiku 1992 r. Boyle uczestniczył w Międzynarodowym Trybunale Ludów Tubylczych i Uciskanych Narodowości w Stanach Zjednoczonych Ameryki, który został zwołany  w San Francisco.

Boyle, działając jako „specjalny prokurator”, zwrócił się do Trybunału o wydanie następujących dokumentów: 

- na podstawie karty , wyroku i zasad norymberskich, wydanie prawa zakazującego rządowi federalnemu Stanów Zjednoczonych Ameryki prowadzenia międzynarodowego spisku i działania organizacji przestępczej jaką jest tzw. "deep state" . 

- wydanie prawa rozwiązującego Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki jako podmiot prawny i polityczny .

Powiązane:
https://www.youtube.com/watch?v=_ksbbC-IKe8 https://www.youtube.com/watch?v=DmzgIviqvwY&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=rn2YfO97MmI https://www.youtube.com/watch?v=Ly2yMLF_I_w
W podsumowaniu 37-punktowego aktu prawnego Boyle ogłosił, że rząd federalny Stanów Zjednoczonych, jest "hostis humani generis"(łac.), czyli wrogiem całej ludzkości!

Dla dobra całej ludzkości Trybunał musi potępić i odrzucić Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki i jego groteskową wizję Nowego Porządku Świata(NWO) opartego na wojnie, rozlewie krwi, przemocy, przestępczości , ludobójstwie , rasizmie , kolonializmie , apartheidzie , masowych naruszeniach podstawowych praw człowieka oraz odmawianie międzynarodowego prawa do samostanowienia rdzennym ludom(Indianie) mieszkającym w Ameryce Północnej i innym na całym świecie. 
 
W niniejszym filmie Alex Jones rozmawia z dr. Francisem Boyle ekspertem od rozprzestrzeniania broni biologicznych. Naukowiec tłumaczy pochodzenie koronawirusa, który pierwotnie powstał w USA w wojskowym forcie Detrick, następnie oddano go do Uniwersytetu Północnej Karoliny, który za pieniądze z Chin opracował kolejne niebezpieczne mutacje wirusa szkoląc przy tym chińskich naukowców. Podczas wzmacniania funkcji wirusowych do wirusa SARS dodano m.in. elementy HIV. Wyszkoleni w USA naukowcy rozwijali dalej te patogeny tworząc broń biologiczną, która w bliżej niewyjaśniony sposób zaczęła rozprzestrzeniać się w Chinach. Zapraszamy do zapoznania się z tym szokującym wywiadem. 

Materiał video: 
https://www.youtube.com/watch?v=7aZQgP0j7ic&feature=emb_title

Źródło: neon24.pl/pressmania.pl/youtube.com/pubmed.gov
Foto: base.imgix.net/media.graytvinc.com

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


stra-graniczna-1-1015x642 d50f6

Stu dodatkowych funkcjonariuszy pojawiło się na greckiej granicy lądowej  w ramach tzw. szybkiej interwencji "Evros 2020" przeprowadzanej przez Europejską Agencję Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex). Jak poinformowała Straż Graniczna, polscy funkcjonariusze "wspierają greckich kolegów w ochronie granicy grecko-tureckiej". 

Frontex spełnił tym samym prośbę rządu greckiego, który zwrócił się do agencji o wsparcia w związku z wyjątkową presją ze strony imigrantów z państw spoza Unii Europejskiej usiłujących przedostać się przez granice z Grecją z Turcji. Funkcjonariusze, jak informuje Frontex, pochodzą z 22 krajów członkowskich. 

"Obecność 100 funkcjonariuszy z państw europejskich na granicy greckiej dobitnie przypomina, że ochrona europejskich stref wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości to odpowiedzialność zbiorowa całego Frontexu i wszystkich państw członkowskich Unii" - powiedział dyrektor wykonawczy Frontex Fabrice Leggeri w Orestiadze w Grecji podczas inauguracji tzw. szybkiej interwencji "Evros 2020". Takie interwencje mają na celu niezwłoczne udzielenie pomocy państwu UE, którego granica znajduje się pod wyjątkową presją w związku z dużą liczbą obywateli państw trzecich próbujących nielegalnie wjechać na jego terytorium. Państwa członkowskie zobowiązały się również zapewnić niezbędny sprzęt, w tym łodzie, samoloty nadzorujące granicę morską oraz pojazdy ze sprzętem termowizyjnym, które wezmą udział w drugiej organizowanej przez Frontex szybkiej interwencji "Aegean 2020".

Materiał video:
https://www.youtube.com/watch?v=9TBhoyjFeZQ

Informacje, że w tzw. szybkiej interwencji na grecko-tureckiej granicy biorą udział polscy funkcjonariusze krążyły w sieci od kilku godzin. Doniesienia te potwierdziła już Straż Graniczna. Natomiast polska ambasada w Grecji, poinformowała, że rozpoczęli oni dzisiaj patrolowanie grecko-tureckiej granicy na rzece Ewros.

Przypomnijmy, że jeszcze na początku marca br. szef resortu spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński, poinformował, że Polska zaoferowała gotowość wysłania do Grecji 100 funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz 100 policjantów, aby wesprzeć ten kraj w związku z kryzysem migracyjnym na granicy z Turcją.

1JpwN4ab 400x400 5957c

Przed rozpoczęciem tzw. szybkiej interwencji agencja dysponowała w Grecji ponad 500 funkcjonariuszami, 11 łodziami i pozostałym sprzętem. Jak przekazał Frontex w komunikacie, potrwa ona około dwóch miesięcy a, jeśli zajdzie taka potrzeba, zostanie przedłużona.

Turcja otworzyła swe granice z UE w kierunku Grecji i Bułgarii, dając wolną drogę tysiącom uchodźców i migrantów. Jest to presja na UE i członków NATO w celu uzyskania wsparcia dla operacji tureckiej w Syrii. 4 marca greckie służby poinformowały, że od soboty do środy powstrzymały blisko 28 tys. osób próbujących nielegalnie przekroczyć granicę od strony Turcji i aresztowały 220 osób, którym się to udało. Około 15 tys. migrantów przebywało wtedy po tureckiej stronie pasa granicznego.  
 
Źródło: PAP/Frontex/MR /infoseciurity24
Foto: magnapolonia.org/dw.com/youtube.com

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


  77262660 shirt-large 1a3f1

Do kłótni, a następnie krótkiej bójki doszło w północnym Londynie, w dzielnicy Tottenham.


Z relacji jednego z użytkowników serwisu twitter.com wiemy, że biały mężczyzna został zaczepiony licznymi wyzwiskami przez czarnoskórego imigranta. Z dostępnych informacji wiadomo, że zaczepiany mężczyzna to Polak, który na co dzień żyje i pracuję na Wyspach Brytyjskich.

Materiał video:
https://www.youtube.com/watch?v=iM_ePAhLm4s

Przybysze z Północnej Afryki raczej nie spodziewali się tak radykalnej reakcji ze strony naszego rodaka.  Pewny siebie w grupie kolegów imigrant po chwili dostał mocną nauczkę od Polaka,  który nie pozwolił mu się obrażać.  
  
Komentarze z Twittera:
3333 58b7e 

 
Powiązane: 
https://www.youtube.com/watch?v=Ixb4hd31R7I https://www.youtube.com/watch?v=MFaYU87AgAE
https://www.youtube.com/watch?v=M1LqoUPjqRQ https://www.youtube.com/watch?v=jf07BcKVTKI


Źródło: polskieinformacje.pl / youtube.com 
Foto: bbc.com / youtube.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


5c76c92629bee o full 34321 

Dziś w Sejmie zaplanowana była debata w sprawie roszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich i ustawy 447 przeciw, której w weekend manifestowała Polonia w USA. 
 
Jak poinformował za pośrednictwem twittera Tomasz Kalinowski konferencja ws. roszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich i ustawy 447 została zablokowana przez Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.
 1 c1074  
Ostatecznie konferencja z udziałem m. in. red. Stanisława Michalkiewicza, Grzegorza Brauna, Roberta Winnickiego, Zbigniewa Lipińskiego i Roberta Bąkiewicza przeniesiona została do biura partii KORWiN, ponieważ koło poselskie Konfederacji nie otrzymało sali od Kancelarii Sejmu. Poniżej zapis z konferencji w temacie, który za wszelką cenę ma być zamilczany. 

Materiał video:
https://www.youtube.com/watch?v=Wl1lX5O7_HY
W weekend Polonia w Stanach Zjednoczonych protestowała przeciwko ustawie o zwrocie mienia żydowskiego, pozbawionego spadkobierców. Pikiety odbyły się w kilku miastach, m. in. w Nowym Jorku, Los Angeles i Bostonie. Protesty przeszły niemal bez echa w kraju. Relacje cenzurowały też media społecznościowe. W kraju wsparła je jedynie Konfederacja, ale i ta miała spore kłopoty ze strony władz.  
 
2 4d85d 
Do akcji amerykańskiej Polonii przyłączyło się tylko Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”, które w ramach akcji „Nie Dla Roszczeń” zbiera m.in. podpisy pod listem do prezydenta Donalda Trumpa w sprawie ustawy 447. Czy Polonii, ruchom Patriotyczno-Narodowym i prawdziwie rozumianej Prawicy uda się nagłośnić temat ustawy 447 w mainstreamowych mediach? Przypomnijmy w ogólnym uproszczeniu, że większość prasy i telewizji należy do kapitału zagranicznego, a reszta jest pro-rządowa. W niedługim czasie internet również będzie "zarządzany odgórnie", czy w takiej sytuacji wystarczy czasu aby temat przemilczeć, wywołując sztuczne tematy zastępcze i pseudo-kryzysy? Czy przypadkiem partia sprawująca aktualnie władzę w Polsce już kwestii roszczeń nie poddała pod młotek organizacjom zajmującym się wyłudzaniem wszelkich haraczy od państw, które oddały swoją suwerenność w zamian za możliwość dalszego zadłużania obywateli w Banku Światowym i Międzynarodowym Funduszu Walutowym i podobnym tego typu ponad międzynarodowym organizacjom lichwiarskim? Oczywiście za obopólną iluzoryczną korzyścią, gdzie rząd będący w kajdanach lichwiarzy ma możliwość prowadzenia polityki "przekupowania obywateli ich własnymi pieniędzmi", czyli ma udostępnione środki finansowe od instytucji lichwiarskich na prowadzenie polityki socjalnej i dzięki temu przekupowania wyborców na kolejne lata? Ciekawym również jest pytaniem, czy Donald Trump i USA również nie stało się podobnym zakładnikiem? Być może klamka już zapadła i nawet nie zauważymy jak będzie się odbywał transfer do międzynarodowych organizacji będącymi tylko "słupami", być może będzie to się odbywało w "ratach ukrytych", a mianowicie będziemy skupywać złom US Army po zawyżonych cenach, być może wielkie międzynarodowe koncerny i korporacje dostaną nieruchomości z "ulgą podatkową", a być może odbędzie się to w bardziej finezyjnie zakamuflowany sposób i za kilka lat w całkowicie ocenzurowanym świecie nawet nie zauważmy "operacji drenacyjnej" na pacjencie któremu było na imię Polska...? 
 
Powiązane:  
https://www.youtube.com/watch?v=Ms_8q9m9p8U https://www.youtube.com/watch?v=4029OBMCJtM
https://www.youtube.com/watch?v=1rXz_IpCo-E https://www.youtube.com/watch?v=eGKj1TzSSNM
https://www.youtube.com/watch?v=qe7p6bjJklU https://www.youtube.com/watch?v=d_MtpnDknOw
Źródło: medianarodowe.com / nczas.com / youtube.com / twitter.com
Foto: cdn.galleries.smcloud.ne / stopacthr1226.org / d-art.ppstatic.pl / youtube.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


sorostrump 45111 
 
Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ogłosił, że Soros finansuje lewicową grupę Antifa, będącą domową organizacją terrorystyczną. Na stronie internetowej DHS możemy przeczytać, o tak zwanej grupie "antyfaszystowskiej", która koncentruje się na kwestiach "związanych z rasizmem, seksizmem i antysemityzmem". Petycja wzywająca prezydenta USA Donalda Trumpa, by uznał skrajnie lewicową Antifę jako organizację terrorystyczną, osiągnęła pułap 100 tys. podpisów. Tyle podpisów, według zasad ustalonych przez Baracka Obamę, jest niezbędne, by Biały Dom musiał oficjalnie zareagować na petycję.

  
Z raportu DHS wynika, że: Samodzielnie opisane grupy Antifa powstały w Stanach Zjednoczonych i w kilku większych miastach, takich jak Nowy Jork, Filadelfia, Chicago i San Francisco. Większość anarchistycznych grup z New Jersey jest związana z ruchem Antifa i przeciwstawia się rasizmowi i egzekwowaniu prawa. Grupy Antifa koordynują się regionalnie i uczestniczą w protestach. Są trzy luźno zorganizowane oddziały w New Jersey, znane jako North Jersey Antifa, South Jersey Antifa i HubCity Antifa New Brunswick. 28 marca doszło do ''małej wojny'' pomiędzy członkami grupy Antifa a zwolennikami Prezydenta USA podczas rajdu w Seaside Heights. Ze względu na wcześniejsze informacje o wydarzeniu w mediach społecznościowych, miejscowi i stanowi funkcjonariusze organów ścigania ograniczyli konflikt do minimum.

Ciągle trwają gwałtowne konfrontacje między członkami Antifa a białymi supremistami. 18 kwietnia, po Rajdzie Wolności Obywatelskich Patriotów w Berkeley, członek Antifa napisał: "Każdy hitlerowiec, który uderza, jest zwycięzcą''. 29 marca, w odpowiedzi na stanowisko Antifa w mediach społecznościowych, grupa milicji narodowych napisała Artykuł online, który mówił, że jeśli Antifa przejmie władzę to wolność słowa zostanie brutalnie stłumiona. Filadelfia Antifa korzystała z Facebooka, aby zachęcić swoich zwolenników do zakłócenia wydarzeń "Make America Great Again" w Filadelfii. Obecność Antify spowodowała, że władze przerwały imprezę z powodu problemów związanych z bezpieczeństwem.

11 lutego członkowie załogi, zaatakowali dwóch braci w barze w Nowym Jorku po obejrzeniu antyfaszystowskiej naklejki, z tyłu telefonu jednej z ofiar.  
 
Powiązane:
https://www.youtube.com/watch?v=RtGrg8_69D0 https://www.youtube.com/watch?v=sO0Zm4a04AM
https://www.youtube.com/watch?v=td-lor1xQ3I https://www.youtube.com/watch?v=y2Ww7-TpqXc

Delegalizacja
W treści petycji można przeczytać: „Terroryzm jest, w najszerszym znaczeniu, bezprawnym umyślnym użyciem przemocy jako środka do wywoływania strachu lub terroru, aby osiągnąć cel polityczny, religijny lub ideologiczny. Antifa raz po raz wykazała, że jest bardziej niż skłonna i zdolna do tego, by wypełnić te kryteria.”

„Prosimy prezydenta, by formalnie ogłosił Antifę jako krajową organizację terrorystyczną” – piszą autorzy w petycji. 

Obietnica Obamy

Administracja prezydenta Baracka Obamy zobowiązała się, że odpowie na każdą petycję, która na specjalnie przygotowanej stronie internetowej „We the People” zbierze 100 tys. podpisów. W trakcie urzędowania poprzedni prezydent zareagował na 321 z 323 petycji, które osiągnęły ten poziom. 

Administracja Donalda Trumpa jest bardziej powściągliwa i rozważała nawet zamknięcie witryny. Twierdziła, że jej działanie generuje wysokie koszty utrzymania. 

Radykalni antyfaszyści

Antifa to nieformalny, skrajnie lewicowy ruch, zrzeszający grupy określające się jako antyfaszystowskie. Chociaż, jak twierdzą jej członkowie, z Antifą nie jest związana żadna ideologia polityczna, to jednak główny trzon organizacji to socjaliści, anarchiści, antyrasiści i liberałowie. Członkowie Antify Polska sami określają się jako „grupę radykalnych antyfaszystów, mających na celu fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej”.

W USA Antifa uczestniczyła m.in. w zamieszkach w trakcie protestów organizacji „Black Lives Matter” i blokowała wystąpienia konserwatywnych mówców na uniwersyteckich kampusach. W kwietniu tego7 roku Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego w New Jersey uznał Antifę za organizację terrorystyczną. 

W Polsce członkowie Antify „wsławili się” próbami blokowania Marszów Niepodległości w 2011 i 2012 r., gdy doszło do konfrontacji fizycznej antyfaszystów z uczestnikami marszu i policją. 
 
Źródło: israelnationalnews.com / tvp.info / yournewswire.com / telewizjarepublika.pl / dhs.gov
Foto: imgur.com / tapwires.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


635881144445865461 a2d12 
 
Dr Mentzen na swoim profilu facebookowym w zabawny sposób skomentował nowe plany rządu na zmianę przepisów budowlanych. Poszedł o krok dalej i zaproponował kolejne „genialne” pomysły dla premier Szydło. 


Jak czytamy w portalu „Dziennik Gazeta Prawna” Zgodnie z projektem nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wuzetki będą wydawane tylko wtedy, jeśli nieruchomość graniczy bezpośrednio z co najmniej jedną działką już zabudowaną.


Szacuje się, że tylko 30 proc. powierzchni Polski jest pokryte miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego – informuje „DGP”. Jeśli takich planów nie ma, to jedynym sposobem na wybudowanie czy to domu jednorodzinnego, czy całego osiedla, jest uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy, czyli popularnej wuzetki.

Dzisiaj wydaje się je nawet wtedy, gdy na żadnej z działek bezpośrednio graniczących z nieruchomością nie ma zabudowań. Wystarczy, że znajdują w okolicy.

Według nowego projektu ma się to zmienić. Jeśli choć jeden bok naszego terenu o długości co najmniej 4 metrów nie graniczy bezpośrednio z zabudowaną już działką, to nie będzie szans, by się na nim pobudować.

Jeśli więc sąsiedzi jeszcze się nie pobudowali, to i my nie będziemy mogli. To samo dotyczy działek graniczących z drogami, parkami, lasami czy nieużytkami.

Tak na tą propozycję odpowiada dr Mentzen i proponuje kolejne „genialne” pomysły jak utrudnić ludziom życie.

Według Dziennika Gazety Prawnej nasz umiłowany rząd pracuje nad ciekawą zmianą w prawie budowlanym. Niezbędną do budowy domu decyzję o warunkach zabudowy będzie można otrzymać tylko wtedy, gdy nasz działka graniczyć będzie z inną już zabudowaną działką.

Dopóki sąsiad się nie wybuduje, sami domu nie postawimy.

qqwwww 5e8e8


Pozwolę sobie zaproponować kilka innych, idących w tym duchu regulacji:

– wydawanie pozwoleń na zakup samochodu, dopiero gdy zrobi to sąsiad
– wydawanie paszportów, dopiero gdy paszport uzyska sąsiad
– dopuszczenie do matury, dopiero gdy zda ją dziecko sąsiada
– wydawanie pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, dopiero gdy założy ją sąsiad

Już nie mogę się doczekać tego nowego rozdziału w historii stosunków pomiędzy sąsiadami…
To co sąsiad? Dawaj 50 tysięcy złotych, albo przez 10 lat się na tej działce nie wybuduję i będziesz miał pustą ziemię na grilla a nie domek na wsi!  
 
Powiązane: 
https://www.youtube.com/watch?v=j6fT8Oxjhk0
https://www.youtube.com/watch?v=st8kU19dd9A

Źródło: nczas.com / facebook.com / gazetaprawna.pl / wolnosc24.pl / youtube.com
Foto: facebook.com / renewalofmaine.com / pixabay.com
 


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


Fot: By Slawek (here) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons.

W swoim felietonie Nie ma miłości. Jest interes (3.06.2017 13:00 DoRzeczy) p. Rafał Ziemkiewicz próbuje niezgrabnie uzasadnić słabość ugrupowań antysystemowych w Polsce na przykładzie Narodowców, w tym Krzysztofa Bosaka, oraz p. Janusza Korwin-Mikkego i jego partii. W swojej odpowiedzi skupię się na tych drugich, bo działam trochę przy nich i dlatego lepiej ich znam.

W felietonie p. RAZ nawiązuje do związku między działaniem firmy i relacjami między pracownikami. Otóż zdaje się zapominać, że pracownik jakiejś firmy może być faktycznie rozkochany w innym pracowniku, ale może też mieć układy z nim w firmie lub poza nią (nic nie sugeruję pod adresem jego relacji z p. Pawłem Kukizem, bo nie znam żadnego na tyle - jednak myślę, że podał zły przykład), lub też uważać go rzeczywiście za fachowca i potrafić to uzasadnić. Dlatego uważam argument z ostatniego zdania czwartego paragrafu felietonu za niezbyt trafny.
 
Jak p. RAZ nazwałby wobec tego wszystkiego postawę p. Stanisława Michalkiewicza, który odszedł z UPR razem z p. JKM? Jeden z komentarzy p. Michalkiewicza na ten temat opublikowano w artykule Odchodzę z Korwinem (20.10.2009 prokapitalizm.pl).

Dobrze działające firmy, w których pracownicy mają coś do powiedzenia, p. RAZ porównuje do krajów z udaną demokracją. Które konkretnie kraje ma on na myśli? Mogę tylko powiedzieć, że jedynym znanym mi krajem z udaną demokracją jest Szwajcaria. Tam jest prywatne szkolnictwo i nawet jeśli u władzy znajdzie się jakiś łajdak lub miernota, to nie ma on jak zmarnować rozumu obywateli i dzięki temu jest mniej indoktrynacji. Dlatego tamtejsi obywatele rzeczywiście nadają się, powiedzmy, by rządzić i nie dają sobie włazić na głowę. Przykładowo większość Szwajcarów jest przeciwko wstąpieniu ich kraju do Unii Europejskiej - mimo, że większość szwajcarskiej klasy politycznej jest za przyłączeniem kraju do UE. Niestety, w większości krajów jest inaczej, przykładem jest Polska. Większość obywateli od ponad 20 lat daje się co wybory robić w konia tej samej ekipie, rozdymającej podatki i biurokrację - a część tej ekipy dokonuje niezłych przewałów. No i nie wolno zapomnieć, że Szwajcarię ominęły zawirowania IIWŚ i nie przetrzebiono ich środowisk inteligenckich. Przecież, jak pamiętamy z historii Polski, hitlerowcy zaczęli mordowanie obywateli Polski od wyniszczenia naszych środowisk inteligenckich.

W swojej argumentacji fenomenu Kukiz15 p. RAZ robi niestety kilometrowe dziury. Otóż ruch p. Kukiza jest w sejmie dzięki kilku składowym. Przede wszystkim nie ma jednolitego programu, a część działaczy ma poglądy nie-prawicowe i chce wprowadzać takowe postulaty w Polsce. Toteż ma większe szanse u społeczeństwa, którego większość chce socjału, itp., oraz boi się radykalnych zmian proponowanych przez partie p. JKM - od UPR po Wolność - i dosadnych wypowiedzi jego samego. Dlatego też publiczna część mediów częściej dopuszcza do głosu Kukiz15 niż działaczy partii p. JKM z nim włącznie.

W przypadku tych drugich p. RAZ ślizga się na całego. Wydaje się on zwracać uwagę bardziej na ilość niż na jakość i pomijać działalność edukacyjną prowadzoną przez p. JKM i innych działaczy jego partii, skoro wysuwa wniosek, że:

Jeśli ktoś nie rozumie, że lepiej mieć dziesięć procent w dobrym, wspólnym interesie niż być stuprocentowym bankrutem, to trudno.

Jego argument jest jak kulą w płot.

Nawiasem mówiąc, jest wielu działaczy prawicowych, których forma działania jest łagodniejsza. Czemu o nich nie słychać i czemu publiczna część mediów praktycznie ich ignoruje? Niestety, bywanie właśnie w nich zwiększają szanse zaistnienia w przestrzeni publicznej. Jednak sporo z nich zaprasza do swoich programów polityków m.in. w jakiś sposób wyrazistych, a ich kwalifikacje, oraz intencje i czystość idei wydaje się uważać za sprawy drugorzędne. Dlatego z prawicowego środowiska praktycznie tylko p. JKM się tam przebija ze względu na swoją wyrazistość.
 
Ciągle to powtarzam. W gimnazjum jeszcze nie wiedziałam o p. JKM, ale w mojej trzeciej klasie miałam pewnego nauczyciela prawicowca, który przekonał mnie do prawicowych poglądów i był niemal tak samo wyrazisty jak p. JKM i nie bawił się zbytnio w poprawność polityczną - spodobało mi się to. Wtedy na kilku lekcjach języka polskiego przerabialiśmy Folwark zwierzęcy i niemiłosiernie wkurzało mnie jakim cudem świnie dają radę robić resztę zwierząt w konia i są. Prawdę mówiąc nigdy nie byłam tak wkurzona jak podczas lektury tej książki. Dlatego od tamtej pory byłam bardziej krytyczna do sceny politycznej i czekałam na polityków, którzy przeprowadziliby na niej gruntowne prawicowe sprzątanie. Jednym z nich jest właśnie p. JKM.

Czytałam wspomniane w felietonie p. RAZ Polactwo i pamiętam, że on sam określa tam większość jako wyznającą zasadę, którą można streścić cytatem "niech wyschnie źródło w górach, byleby mi płynęła woda w miejskich rurach". Skąd więc jego zdziwienie na to jak sporo ludzi w elektoracie rozumuje?


DIpny1PW4AEq2Zz f4067 
 
Co najmniej skandalicznymi można nazwać komentarze użytkowników Facebooka pod wczorajszym artykułem Rosyjskiej Telewizji o ogólnoświatowym zasięgu Russian Today. Stacja ta bowiem opublikowała na swoim facebookowym fanpage'u informację dotyczącą upominania się przez Polskę , jak i Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza rekompensaty finansowej za zniszczenia materialne i ludzkie dokonane przez Niemców na terenie Polski w czasie II Wojny Światowej. Komentarze pod artykułem zamieszczonym na Facebooku RT są zdumiewające, szokujące i skandaliczne dla Polaków!
   
LINK DO FB RUSSIAN TODAY: https://www.facebook.com/RTnews 
LINK DO ARTYKUŁU: https://www.rt.com/news/402007-poland-germany-wwii-reparations
 
Wielojęzyczna stacja telewizyjna o ogólnoświatowy zasięgu z siedzibą w Moskwie 4 września br. umieściła artykuł tytułując go "EU leaders trying to ‘erase’ Poland’s WWII drama from historical memory of Europe – Polish minister", jest to przywołanie słów Polskiego Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, który w 78. rocznicę zbombardowania Sulejowa powiedział:

"(...)przypominamy kanclerz Niemiec, prezydentowi Francji, wszystkim, którzy chcą wytrzeć z pamięci historycznej Europy dramat Polski." 

W samym tekście telewizja publikuje kolejny fragment wystąpienia Szefa MON:

"Zniszczone wsie i miasta mają prawo do prawdy o tym jak wyglądała obrona Europy i wartości europejskich w 1939 r. O tym, kto ich naprawdę bronił, a kto je niszczył". 

W dalszej części Russian Today twierdzi, że powyższy komentarz Antoniego Macierewicza jest reakcją na komentarz unijnego komisarza Fransa Timmermansa, który powiedział:

"Gdyby Niemcy były silniejsze, to Polska miałaby granice bardziej na zachodzie, a gdyby Rosja, to na wschodzie. UE nie odbiera suwerenności. Ona tworzy suwerenność dla Polski, której nie miała przez wieki". Natomiast rosyjska stacja telewizyjna w swoim artykule zręcznie omijając słowa Timmermansa, gdzie była wymieniana Rosja napisała w ten oto przemyślany i zmanipulowany sposób:

"Frans Timmermans, który powiedział że Polska może podziękować UE za większą suwerenność i wolność, jaką cieszy się dzisiaj aniżeli w ostatnich stuleciach, kiedy to kraj był pod częstym panowaniem obcych".

Russian Today cytuje także wypowiedź Polskiego Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego mówiącego, że Polska przygotowuje swoje oficjalne stanowisko w sprawie reparacji z II WŚ w rozmowie z RMF FM: 
 
"Powinniśmy usiąść do poważnej rozmowy z Niemcami i zastanowić się, jak wybrnąć ze sprawy, że na relacje polsko-niemieckie cieniem rzuca się brak zadośćuczynienia za II wojnę światową"

"Fakt jest jednak taki, że Polska uległa zniszczeniu, dokonano tutaj straszliwych zbrodni i rekompensaty za to nie otrzymaliśmy". 
 
Następnie jest przywoływana kwota 1 bln. dolarów zadeklarowana przez Ministra Mariusza Błaszczaka za reparacje wojenne, której rząd może domagać się od Niemiec. Wymieniane jest także poparcie Polskiej Premier Beaty Szydło dla sprawy wypłacenia odszkodowań, która mówi że kraj po prostu szuka sprawiedliwości i podkreśla, że Polska jest "ofiarą II wojny światowej". Podkreślane są również oskarżenia o negowanie odpowiedzialności Niemców za zadane zniszczenia wojenne dla kraju, który widział Warszawę zrównaną z ziemią. 
 
W dalszej części RT wspomina, że prawicowy rząd Polski kwestionuje decyzję z 1953 r. uformowaną przez ówczesne władze komunistyczne, które zrzekły się roszczeń przeciwko Niemcom, twierdząc że umowa została zawarta w czasie ucisku przez Związek Sowiecki. Rosyjska stacja telewizyjna nadmienia jednak, że niektórzy polscy urzędnicy tacy jak Marek Magierowski są przeciwko jakimkolwiek żądaniom odszkodowawczym, mówiąc że Polska zrzekła się reparacji wojennych od Niemiec 8 sierpnia 1953 roku, a potwierdził to jeszcze parlament w 2004 r. i jest zgodne z prawem, a także prawnie wiążące. 
 
Przywoływana jest również opinia ekspertów prawa zatrudnionych przez Bundestag w niemieckiej izbie parlamentarnej. W ubiegłym tygodniu stwierdzili, że Polska nie ma żadnych praw do roszczeń o odszkodowanie za zbrodnie w II Wojnie Światowej, powołując się na "Konferencje dwa plus cztery" – zorganizowaną w 1990 roku. Traktat tam zawarty, "blokuje wszelkie żądania odszkodowawcze wobec Niemiec do dnia dzisiejszego" - zawiadamia Deutsche Welle, powołując się na Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). 
Polska "podczas negocjacji traktatowych przynajmniej w sposób milczący zrezygnowała ze swojego prawa do ich dochodzenia (roszczenia o odszkodowania)" - zdaniem ekspertów. Traktat z 1990 r. obejmował cztery siły, które zajęły Niemcy po zakończeniu II Wojny Światowej - Francję, Związek Radziecki, Wielką Brytanię i USA, które oficjalnie zrzekły się wszelkich praw, umożliwiając pełne przywrócenie suwerenności Niemiec. 
 
W artykule podaje się sondę przeprowadzoną przez niezależny Instytut Badań Rynkowych i Społecznych "IBRIS", w której rzekomo większość Polaków (51%) jest przeciwko takim roszczeniom wobec Niemiec, a poniekąd tylko 24% podziela żądania odszkodowawcze?! 
 
Russian Today podsumowując piszę, iż obecne naciski rządu Polskiego dla reparacji pojawiają się wraz z napięciem na linii UE - Warszawa w związku z reformami medialnymi, jaki i w sądownictwie czynionymi przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, które jak twierdzą krytycy " naruszają standardy demokratyczne i praworządności". Prezydent Francji Emmanuel Macron oskarżył Polskę o "przeciwstawienie się interesom europejskim", podczas gdy Merkel nazwała Polskę "poważną kwestią". 

Globalna rosyjska telewizja piszę, że Polska to nie jedyny przykład kraju domagającego się roszczeń od Niemiec. Grecja zażądała bowiem od Berlina zapłacenia 329,4 mld. dolarów reparacji wojennych w 2015 r., które nie zostało wypłacone przez Niemcy. 
 
Na końcu artykułu RT prezentuje słowa ówczesnego rzecznika rządu, który powiedział: "W naszym zdecydowanym przekonaniu kwestie reparacji i odszkodowań zostały w sposób legalny i polityczny rozwiązane." 
 
Od
autora: Czyżby kwestia upominania się o odszkodowania za wyrządzone barbarzyństwo na tle moralnym, ludzkim i materialnym w czasie II WŚ zacieśniło współpracę między Grecją, a Polską i innymi krajami które nie dostały zadośćuczynienia od Niemiec?   
 
Poniżej Skandaliczne i póki co najpopularniejsze komentarze na Facebooku pod artykułem globalnej stacji telewizyjnej z siedzibą w Moskwie:  
 
PL: Polska zniszczyła życia milionów Niemieckich cywili po II WŚ. Robiąc tak, nie sądzę, żeby zasługiwali na jakąkolwiek rekompensatę. W rzeczywistości uważam. że Niemcy powinny srać na to i się śmiać domagając się z powrotem całych Prusów.
11111111 7c72bPL:Polacy rżnęli tysiące Niemieckich cywilów polskich tylko za to, że byli Niemcami. To był powód inwazji Hitlera. Teraz przywyknij do tego Polsko.
 2222222 d5fc5 
  
 PL:Człowieku, byli karmieni łychą przez UE, a oni ciągle narzekają? Polska zachowywała się arogancko i była uparta przed II WŚ , mimo że nie miała takiej pozycji żeby tak robić. Po Wojnie Światowej wielu Polaków popełniało zbrodnie wobec wielu Niemieckich obywateli, którzy stawiali opór Polsce przez dziesięciolecia, jeśli nie wieków.
3333333 fecfe 
  

LINK DO FB RUSSIAN TODAY: https://www.facebook.com/RTnews 
LINK DO ARTYKUŁU: https://www.rt.com/news/402007-poland-germany-wwii-reparations
  
Źródło: RT.com / facebook.com 
Foto: twimg.com / blogspot.com / facebook.com
 


 Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".
https://www.youtube.com/watch?v=PFGbcwe7kec

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL 


JKM 22556937004 e5b8b

Fot: by //www.flickr.com/people/39926655@N04?rb=1" style="box-sizing: border-box">Piotr Drabik from Poland (Janusz Korwin Mikke) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons.

Rzecz dotyczy odcinka puszczanego w telewizji Takt TV cyklu pt. Służby, mafie i loże z dnia 30.05.2017:

https://www.youtube.com/watch?v=XeZ633Gd-6Q

Nie rozumiem rozprawiania p. Krzysztofa Dzierżanowskiego i p. Marcina Osadowskiego nad tymi nie-popartymi dowodami plotkami o rzekomej agenturalności p. Janusza Korwin-Mikkego, o których mowa w minutach 23:11-25:17. Zaznaczam, nie o to chodzi, by ciągle kadzić p. JKM, ale zawsze uważałam Takt TV za medium rzetelne, a tu taki numer. Odnoszę wrażenie, że forma dyskusji w tym fragmencie zakrawa o formę stosowaną w sporej części mediów głównego nurtu! Zwłaszcza, że p. Osadowski zaznacza, że nie chce powielać plotek, ale niedługo potem mówi:

Myślę, że do tego wszystkiego przyda się komentarz p. Janusza Korwin-Mikke. Tylko tak... według jego słów, jeśli będzie się bronił, to potwierdza. A jak nie będzie się bronił, to co? To nie zaprzecza, tak? Ale czy człowiek, który mówi o honorze i potrafi z symbolicznego liścia walnąć innego agenta, w ten sposób umocowuje się w tej całej strukturze i uprawdopodabnia czy też może maskuje? Czy nie jest agentem nie wiem. Panie Prezesie, później poprosimy o komentarz do tego.

Po co więc publicznie rozprawia na ten temat?

Natomiast po co p. Dzierżanowski zaczynał temat jednego z przyjaciół p. JKM jeśli nie chciał powiedzieć o kogo konkretnie chodzi?

Ja wiem jak jest, bo napisałam o tym cztery publikacje. Jednak ze względu na prośbę p. Osadowskiego podaję tu linki do rzeczonych publikacji, w których zamieściłam m.in. wypowiedzi zarówno p. JKM jak i innych, którzy znają go jeszcze z czasów PRL, oraz pod-strony z informacjami ze strony IPN:

Innymi słowy, p. JKM nigdy nie prowadził działalności agenturalnej dla nikogo - teraz też tego nie robi i nie zrobi tego w przyszłości!

 

Jak pamiętam, zawsze mówi, by nie przejmować się takimi plotkami (i ma rację). Tak też odpowiedział mi przedwczoraj w rozmowie telefonicznej kiedy mówiłam mu o tym fragmencie i dodał, że na prośby jak ta z nagrania nie będzie odpowiadać.

Mam nadzieję, że dzięki informacjom z moich publikacji p. Dzierżanowski i p. Osadowski nie będą mieć już żadnych wątpliwości, a tym samym zajmować się tą głupawą plotką i siać niepotrzebnej paniki!

Nawiasem mówiąc, radziłabym też olać plotki jakoby p. JKM "uwalał wszystkie inicjatywy działaczy swoich partii i kampanie wyborcze, bo woli brylować w tym systemie jako opozycjonista niż działać w prawicowym jako czynny polityk", "należał do masonerii", itp.!


Gdyby chodziło mu tylko o sławę, pieniądze, itp., po co by niemal każdego dnia zaiwaniał jak samochodzik ze swoją działalnością?