imagecec bddbb

"Proszę tego pana stąd wziąć" – Owsiak wydaje polecenie i po chwili bojówka wchodzi do akcji – napisał na Twitterze Samuel Pereira, który relacjonował wydarzenia z konferencji WOŚP z której wyrzucony został dziennikarz TV Republika Michał Rachoń. Na miejsce przyjechała policja.


"Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?" - takie pytanie zadał Michał Rachoń, po czym został na rozkaz Jerzego Owsiaka wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc.

Rachoń wezwał na miejsce policję, która wypytywała go o szczegóły zdarzenia. Początkowo ludzie Owsiaka na konferencję nie wpuścili również policji. Po długim czasie funkcjonariusze wraz Rachoniem weszli jednak do środka.

Nie udało się jednak odnaleźć osób, które wyrzuciły dziennikarza z konferencji. Rachoń próbował porozmawiać z rzecznikiem WOŚP Krzysztofem Dobiesem, jednak ten uciekł przed dziennikarzem, nie wskazując sprawców.

Poniżej zamieszczamy nagranie, na którym mężczyzna mówiący, że jest policjantem wyrzuca dziennikarza z konferencji.Źródło: telewizjarepublika.pl