egzekucja2-640x426 7d7a3

Dżihadyści terroryzują ludność znajdującą się na terenie Państwa Islamskiego. Islamiści coraz częściej publikują zdjęcia przedstawiające egzekucje „przestępców”.


W sieci znajduje się mnóstwo materiałów z ukrzyżowań, ukamienowań i rozstrzeliwań ludzi, których terroryści uznają za przestępców.

Światem wstrząsnęła historia dwójki mężczyzn, którzy zostali schwytani przez dżihadystów za podjęcie homoseksualnych kontaktów. Mężczyźni zostali zrzuceni na oczach gapiów z wieży. Zdjęcia z makabrycznej egzekucji pojawiły się na Twitterze i innych portalach społecznościowych.

Egzekucja najprawdopodobniej miała miejsce w jednym z irackich miast. 

egzekucja a6470

Koran, święta księga islamu, wypowiada się na temat homoseksualizmu w surze al-Araf (Wzniesione krawędzie) oraz w surze Szuara (Poeci), nawiązując do opowieści o Sodomie. Jeszcze ostrzej na ten temat przeczytać można w Hadisach, czyli świadectwach opinii proroka Mahometa „Zabij tego który to czyni, a także tego, któremu to czynią”. Tyczy się to zarówno stosunków homoseksualnych pomiędzy mężczyznami jak i kobietami.

W wielu krajach, w których islam jest religią państwową, za homoseksualizm grozi kara śmierci. Przykładami mogą być Iran, Arabia Saudyjska, Mauretania, Sudan i Jemen. 
 
Źródło: pikio.pl