bronkobus 6e222

Dziś w Kielcach, autobus wyborczy Bronisława Komorowskiego został ostrzelany kulami z farbą. W tej sprawie, zatrzymano już dwóch mężczyzn.


„Echo Dnia”, poinformowało że w godzinach popołudniowych przejeżdżający ulicami Kielc Bronkobus został ostrzelany kulami z farbą.

saaaa c5eca

Autokar jednego z kandydatów na prezydenta był wyprzedzany przez białego busa, najprawdopodobniej forda transita. W pewnym momencie z busa padły strzały. Ktoś użył pistoletu do paintballa i żółtą farbą ostrzelał autobus – mówił Mariusz Bednarski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zdaniem kierowcy autobusu, na wysokości ulicy Radiowej Bronkobusa wyprzedził pojazd z kilkoma mężczyznami. Część z nich wychyliło się z busa i ostrzelało prezydencki autobus z broni do paintballa. 11 kulek trafiło w przednią szybę. W autokarze nie było prezydenta Komorowskiego. Policja poinformowała, że zatrzymała już dwóch mężczyzn – 52 latka i 28 latka.

Mężczyźni są podejrzewani o związek ze sprawą. 52-latek wstępnie się przyznał. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli pistolet paintballowy, z którego mogły paść strzały – komentował Bednarski. 
 
Źródło: parezja.pl


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL