1372808291580 8cc57

Dwóch australijskich gejów, kupiło w Rosji chłopca. Zapłacili za niego 8 000 dolarów a następnie przez osiem lat gwałcili go i „wypożyczali” innym homoseksualistom.


Dziecko urodziła w Rosji matka – surogatka. Dwóch homoseksualistów – Mark Newton i Peter Troung adoptowało je, udając bardzo troskliwych „rodziców”. Jak się okazuje po raz pierwszy chłopca zgwałcono, gdy miał … dwa tygodnie. Całe zdarzenie sam gwałciciel uwiecznił na filmie.

Również wiele innych gwałtów na bezbronnym dziecku było rejestrowanych a następnie wysyłanych innym gejom – pedofilom. Newton i Troung wypożyczali również chłopca innym gejom, którzy oddawali się odrażającym, często brutalnym praktykom seksualnym. Według policji, dziecko było wykorzystywane minimum przez ośmiu zwyrodnialców.

Policja trafiła na jeden z filmów, dokumentujących gwałcenie ośmiolatka kiedy zwyrodniała para zboczeńców przeniosła się z dzieckiem do USA. Obaj zostali aresztowani a chłopiec trafił do rodziny zastępczej.

Mamy oto kolejny dowód na prawdziwe oblicze „tęczowych” dewiantów. I kolejny argument za tym by walczyć wszelkimi możliwymi sposobami o niedopuszczenie do przyznania prawa do adopcji dzieci przez homoseksualistów w Polsce. Wbrew propagandzie homoseksualizm ściśle wiąże się z pedofilią. A przyznanie dziecka pedofilowi to jak rzucenie go na pożarcie lwom.

Czytając o takich przypadkach jak ten nie tylko tęsknie za wprowadzeniem kary śmierci, ale również za przywróceniem średniowiecznych sal tortur. A jeśli ktoś pragnie karać ich „humanitarnie” to rada jest jedna. Zakład zamknięty i całkowita izolacja homoseksualistów od normalnej reszty społeczeństwa. 
 
parezja.pl


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL