czesi-kopacz-681x373 3045f

Czesi mają za złe Polakom, że ich rząd wyłamał się z postanowień ustalonych przez Grupę Wyszehradzką. Węgry, Słowacja, Czechy i Polska miały solidarnie sprzeciwiać się obowiązkowym kwotom imigrantów, a tylko nasz kraj zagłosował inaczej. Minister Piotrowska twierdzi, że Polska jest przeciwko, ale głosowała w ten sposób w imię solidarności europejskiej.


W czeskiej, węgierskiej i słowackiej części sieci jest bardzo gorąco. Komentarze internautów, w których stwierdzają, że zostali zdradzeni mają najwyższe oceny spośród wszystkich. W dyskusjach na jednym z największych portali w Czechach idnes.cz czytamy najpopularniejsze komentarze:

„dnes to Poláci těžce zabili ……ale planeta ještě neexpolodovala, snad se pod vedením Orbána naše malé středoevropské státečky dobytkům z EU vzepřou ….” – Polacy zabili sojusz, ale nadal jest jeszcze szansa. Pod wodzą Orbana nasza małe państwa środkowoeuropejskie mogą się oprzeć…

Hm, prodejní Poláci….jako vždy” – Polacy sprzedawczykami, jak zawsze.

hmm, docela mě budou dnes zajímat reakce z polských serverů – myslím si, že spousta obyčejných Poláků se dnes bude hustě stydět za svoji lokajskou vládu.- smutné u národa, který v 17. století vyhnal pod vedením Sobieského od Vídně stotisícovou armádu musulmanů pod vedením Kary Mustafy” – reakcje w polskim internecie są interesujące. Myślę, że wielu zwykłych Polaków jest bardzo zawstydzonych tym co się stało. Smutne dla narodu, który pod wodzą Sobieskiego w XVII wieku pokonał muzułmanów pod Wiedniem.

Poláci nás podrazili, už není V4 ale jen V3!” – Polacy nas zdradzili, już nie ma V4 tylko V3 (chodzi o Grupę Wyszehradzką złożoną z Polski, Węgier, Słowacji i Czech).

1938, 1968, 2015 vždy když jde do úzkých tak Poláci stojí proti nám” – w 1938, 1968, 2015… zawsze, gdy jesteśmy w trudnej sytuacji, Polacy dołączają do naszych wrogów

Poláci už to avizovali ráno a nedivte se jim. Už mnohokrát v dějinách prokázali, že pro peníze by prodali i svou matku” – Polacy już rano to ogłosili, nie byłem zaskoczony. Wiele razy już udowodnili, że za pieniądze sprzedaliby swoje matki.

Źródło: pikio.pl

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL