sss 2cf79

Podczas dzisiejszej konferencji partii Korwin poseł Przemysław Wipler wraz z działaczami wznosili toast za pokananie lewicy. Zapytany przez dziennikarza Gazety Wyborczej o to: "czy nie ma obaw związanych z takim afiszowaniem się z alkoholem?" Odpowiedział w bardzo dosadny i sugestywny sposób. Zobaczcie sami...

Wasze czasy się skończyły, starych mediów, manipulujących. Jesteśmy w nowych czasach, w których partia nowej prawicy, jaką jest partia KORWiN będzie miała taki wynik. Po tych wyborach odciętych od koryta będzie nie tylko wielu polityków, ale także media żyjące na koszt skarbu państwa, spółek skarbu państwa i na ich koszt uprawiających propagandę. Jednym z naszych punktów programowych jest zabronienie spółkom skarbu państwa i urzędom reklamowania się w jakichkolwiek mediach. Wszystkie ogłoszenia powinny być na stronach internetowych ministerstw. W tym momencie przejdziecie na dietę dukana. Wy i nie tylko wy. Skończy się propaganda na koszt podatnika – mówił Przemysław Wipler do dziennikarza Gazety Wyborczej. 
 
Materiał video:
Zapis całej konferencji:

 
Źródło: youtube.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL