industryweek 29011 usachinatrade 1 7a6b0 

Profesor Francis Boyle, to amerykański prawnik zajmujący się prawami człowieka i profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law w USA.


 Profesor Francis Boyle,  to amerykański prawnik zajmujący się prawami człowieka i profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law  w USA.

Przez całą swoją karierę reprezentował krajowe i międzynarodowe organy, w tym Naród Czarnej Stopy (Kanada), Naród Hawajski i Naród Lakota , a także liczne indywidualne przypadki śmierci i bronił praw człowieka. Doradzał licznym organom międzynarodowym w dziedzinie praw człowieka, zbrodni wojennych i ludobójstwa, polityki nuklearnej i wojny biologicznej. W latach 1991-1992 Boyle był doradcą prawnym delegacji palestyńskiej na negocjacjach pokojowych na Bliskim Wschodzie.

Zasiadał w zarządzie Amnesty International , jako konsultant w American Friends Service Committee oraz w Radzie Doradczej Rady ds. Odpowiedzialnej Genetyki . Opracował amerykańskie przepisy wykonawcze do Konwencji o broni biologicznej , znanej jako Ustawa o zwalczaniu terroryzmu o broni biologicznej z 1989 r. , która została jednogłośnie zatwierdzona przez obie Izby Kongresu USA i podpisana przez prezydenta George'a HW Busha .

W październiku 1992 r. Boyle uczestniczył w Międzynarodowym Trybunale Ludów Tubylczych i Uciskanych Narodowości w Stanach Zjednoczonych Ameryki, który został zwołany  w San Francisco.

Boyle, działając jako „specjalny prokurator”, zwrócił się do Trybunału o wydanie następujących dokumentów: 

- na podstawie karty , wyroku i zasad norymberskich, wydanie prawa zakazującego rządowi federalnemu Stanów Zjednoczonych Ameryki prowadzenia międzynarodowego spisku i działania organizacji przestępczej jaką jest tzw. "deep state" . 

- wydanie prawa rozwiązującego Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki jako podmiot prawny i polityczny .

Powiązane:
W podsumowaniu 37-punktowego aktu prawnego Boyle ogłosił, że rząd federalny Stanów Zjednoczonych, jest "hostis humani generis"(łac.), czyli wrogiem całej ludzkości!

Dla dobra całej ludzkości Trybunał musi potępić i odrzucić Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych Ameryki i jego groteskową wizję Nowego Porządku Świata(NWO) opartego na wojnie, rozlewie krwi, przemocy, przestępczości , ludobójstwie , rasizmie , kolonializmie , apartheidzie , masowych naruszeniach podstawowych praw człowieka oraz odmawianie międzynarodowego prawa do samostanowienia rdzennym ludom(Indianie) mieszkającym w Ameryce Północnej i innym na całym świecie. 
 
W niniejszym filmie Alex Jones rozmawia z dr. Francisem Boyle ekspertem od rozprzestrzeniania broni biologicznych. Naukowiec tłumaczy pochodzenie koronawirusa, który pierwotnie powstał w USA w wojskowym forcie Detrick, następnie oddano go do Uniwersytetu Północnej Karoliny, który za pieniądze z Chin opracował kolejne niebezpieczne mutacje wirusa szkoląc przy tym chińskich naukowców. Podczas wzmacniania funkcji wirusowych do wirusa SARS dodano m.in. elementy HIV. Wyszkoleni w USA naukowcy rozwijali dalej te patogeny tworząc broń biologiczną, która w bliżej niewyjaśniony sposób zaczęła rozprzestrzeniać się w Chinach. Zapraszamy do zapoznania się z tym szokującym wywiadem. 

Materiał video: 

Źródło: neon24.pl/pressmania.pl/youtube.com/pubmed.gov
Foto: base.imgix.net/media.graytvinc.com

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL