vdcz 9008d

Otrzymaliśmy informację z Krakowa, gdzie dziś wizytował prezydent Bronisław Komorowski. W czasie wiecu, policja zatrzymała jednego z uczestników. Oficjalny powód to „obrażanie prezydenta”. Jednak obecne w Krakowie osoby twierdzą, że tak naprawdę powodem było… przyniesione przez zatrzymanego krzesło.


W Krakowie miał miejsce wiec prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jedna z osób, która brała w nim udział przekazała naszemu portalowi informację że policja aresztowała chłopaka z Młodych dla Polityki Realnej, który wespół z ludźmi partii KORWiN miał „przeszkadzać” w prowadzeniu imprezy. Funkcjonariusze nie podali powodu zatrzymania, a także nie wylegitymowali się. Obecni podczas wydarzenia mieszkańcy Krakowa twierdzą, że powodem było… przyniesione przez zatrzymanego… krzesło, którym zatrzymany miał wymachiwać stojąc w szpalerze przed sceną. Oczywiście było to nawiązanie do japońskiej kompromitacji prezydenta Bronisława Komorowskiego, który wszedł butami na fotel spikera w japońskim parlamencie.

Jedna z krakowskich radnych, która dzwoniła na policję by dowiedzieć się o powody zatrzymania, po dwóch godzinach uzyskała informację że chodzi o „obraźliwe okrzyki” pod adresem głowy państwa. Tymczasem osoby, które stały wspólnie z zatrzymanym zaprzeczają takiej wersji wydarzeń. Fakt zatrzymania działacza MdPR, potwierdził również Kongres Nowej Prawicy Kraków. Czyżby strach przed kompromitacją prezydenta był tak wielki, że służby postanowiły zatrzymywać wszystkich posiadaczy krzeseł?

Poniżej pierwszy filmik, poprzedzający zatrzymanie:
 Zatrzymanie Marka Mareckiego z MdPR za trzymanie krzesła i okrzyki "Gdzie jest Shogun?"
 

 

Źródło: parezja.pl  
 
 
Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".


OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL