german-mosque 764a5

Bogate kraje Zatoki Perskiej odmówiły przyjęcia uchodźców, mimo iż z ogarniętą wojną Syrią łączy ich kultura, religia i geograficzna bliskość. W zamian Arabia Saudyjska zaoferowała pomoc w budowie... 200 meczetów na terytorium Niemiec.

Czy zastanawialiście się dlaczego bogate kraje Zatoki Perskiej nie chcą przyjmować jakichkolwiek islamskich imigrantów lub uchodźców z miejsc ogarniętych konfliktami zbrojnymi? Wszak PKB liczone na głowę jednego mieszkańca w takich państwach jak Katar, Bahrajn, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Arabia Saudyjska znacznie przekracza PKB na głowę statystycznego mieszkańca Unii Europejskiej. Kraje te zatem spokojnie poradziłyby sobie z przyjęciem kilkuset tysięcy imigrantów z bliskich sobie kulturowo, religijnie i geograficznie Syrii czy Iraku. 

Na pytanie dlaczego, mimo gigantycznego bogactwa, państwa Zatoki Perskiej stanowczo odmawiają przyjęcia uchodźców, na antenie Polskiego Radia spróbowała odpowiedzieć Patrycja Sasnal z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych: - "Arabia Saudyjska czy Emiraty boją się, że to są ludzie z ferworem rewolucyjnym, szukający wolności i możliwości rozwijania siebie. Tego te państwa na pewno nie chcą".

Dlatego, w ramach specyficznej jałmużny, Arabia Saudyjska proponuje wydanie wielu milionów petrodolarów na budowę infrastruktury wyznaniowej (meczety i ośrodki kultury islamskiej) w... Niemczech, gdzie obecnie napływa największa fala islamskich uchodźców i imigrantów. 

Źródło: niewygodne.info.pl


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL