f3288de482af53a4ecedef8874d516c2 43096

W jednym z amerykańskich stanów (Kalifornia) obywatele rozpoczęli zbiórkę podpisów nad projektem ustawy, która ma karać za grzech sodomski. Jeżeli odpowiednia ilość podpisów zostanie zebrana i mieszkańcy stanu Kalifornia podczas referendum opowiedzą się za ustawą, to przepis mówiący o karze śmierci za czyny homoseksualne wejdzie w życie.


Inicjatorem i pomysłodawcą owego projektu jest prawnik – MattLaughlin z Huntington Beach. W projekcie ustawy możemy przeczytać między innymi:


dotykanie innych obywateli tej samej płci w celu gratyfikacji seksualnej, to grzech przeciwko Bogu; wobec tego, wykroczenie to powinno być karane rozstrzelaniem lub inną adekwatną metodą.Pomysł karania homoseksualistów spotkał się ze sprzeciwem prokuratora generalnego Kalifornii. Kamala Harris wystąpiła do sądu z prośbą o natychmiastową blokadę projektu. Eksperci są zdania, że jej plan jest bez szans i jest jedynie polityczną demonstracją – Harris ogłosiła niedawno, że w 2016 roku będzie kandydowała na senatora z Kalifornii.


Zwolennicy ustawy a jednocześnie  przeciwnicy czynów homoseksualnych mają dokładnie pół roku na zebranie wymaganych 366 tys. podpisów. 
 
Źródło: wmeritum.pl 
 
Powiązane:


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL