janusz-korwin-mikke 23813182 2bba2

Janusz Korwin-Mikke podzielił się za pośrednictwem Facebooka wrażeniami ze swojego spotkania w Grudziądzu, w którym udział wzięli również żołnierze szeregowi. „Jeden spytał, co z nimi zrobię, bo oni mają rodziny i nie są pewni przyszłości?” – napisał lider partii KORWiN.


Charyzmatyczny polityk zamieścił odpowiedź, której udzielił żołnierzowi.

„A mnie g***o interesuje Pańska rodzina. Ja chcę rozbudować wojsko z obecnych 30.000 do 100.000 żołnierzy (obecnie 70.000 to jakieś gryzipiórki, bataliony kobiece itp.) – i byłbym idiotą, gdybym chciał Pana w tej sytuacjizwalniać”.

– napisał.

Dodał również, że żołnierz był usatysfakcjonowany odpowiedzią jednak na sali znalazła się grupa osób, która skrytykowała jego słowa.

Ten żołnierz był bardzo z odpowiedzi zadowolony. Jednak kilkunastu wyszło z sali – i gdy odjeżdżałem gniewnie pokrzykiwali: „Rodzina go nie obchodzi, o!”.

– opisał całą sytuację.

No, to ja oświadczam, że chcę mieć 100.000 żołnierzy – ale takich, którzy chcą być w wojsku, bo chcą wojować – a nie takich, co traktują to jako pobyt w ciepełku przy rodzinie – do wcześniejszej emerytury. Takich to trzeba rzeczywiście szybko zwolnić!

– zakończył. 
 
Całość wpisu:
ssvs b14b6


Źródło: facebook.com / wmeritum.pl 
Foto: gazetaprawna.pl / se.smcloud.netKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL