PROPAGANDA

Poniżej przedstawiamy różnorodne formy reklamy-propagandy portalu OMON.PL.

Zalecamy aktywny udział i pomoc w rozpropagowaniu naszego oddolnego i wolnościowego portalu wśród narodu.

Zalecamy również wspieranie i rozbudowywanie poszczególnych działów "PROPAGANDY".

Apelujemy o dzielenie się dokonaniami w tej kwestii, wszystkie zdjęcia, czy print Screeny będą publikowane poniżej w dziale "DOKONANIA PROPAGANDOWE".

Przestrzegamy jednocześnie o działanie w ramach obecnie obowiązującego prawa. 

Portal OMON.PL nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania niezgodne z obowiązującym prawem, czy to przez osoby zarejestrowane (użytkowników), bądź osoby nie zarejestrowane sygnujące się logiem portalu OMON.PL lub treściami na nim zawartymi.

 

DOKONANIA PROPAGANDOWE

----

----

----

 

RODZAJE PROPAGANDY

 

PROPAGANDA AUDIOWIZUALNA - Portal OMON.PL oddziałujący na zmysł słuchu i wzroku.

Zachęcamy i zalecamy umieszczać poniższe wersje animacji portalu OMON.PL, jako wstawki przed różnego rodzaju własnymi produkcjami i montażami filmowymi.

Animacja portalu OMON.PL do pobrania w całości i w wersji 10 sekundowej.

<POBIERZ> pełną wersję animacji 3D portalu OMON.PL            < POBIERZ> 10 sek. wersję animacji 3D portalu OMON.PL>

 

PROPAGANDA WIZUALNA - Portal OMON.PL oddziałujący na zmysł wzroku.

BANNERY

Zachęcamy do umieszczania bannerów na własnych stronach, blogach itp. Jak również podsuwanie i proponowanie takich bannerów przyjaznym witrynom, blogom itp.

 

LOGO

Zachęcamy do wstawiania przezroczystego loga Portalu OMON.PL na różnego rodzaju produkcjach i montażach filmowych, jak i wszelkiego rodzajach zdjęciach-obrazkach.

 

VLEPKI

Zachęcamy do pobierania, drukowania i własnoręcznego rozklejania. Jest również możliwość zamówienia u nas gotowego projektu pod adresem

Zalecamy również projektowanie własnych wersji vlepek i do prezentowania ich na naszym portalu. Zapraszamy do obejrzenia podstawowego kursu projektowania przykładowej vlepki na poniższym kanale youtube: <KURS TWORZENIA VLEPKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH (https://www.youtube.com/watch?v=v16KJ0GVAGk)>. A także polecamy przeczytać poradnik produkowania vlepek, który może odbyć się tanim kosztem w domowych warunkach<PORADNIK PRODUKCJI VLEPEK DOMOWYM SPOSOBEM http://www.autonom.pl/?p=1448>.

 

NAKLEJKI SAMOCHODOWE

Polecamy druk na folii samoprzylepnej. Jeżeli któryś z naszych użytkowników posiada dostęp i ma możliwości wykonania takiego druku to oczywiście zachęcamy.

Oto przykładowe projekty do umieszczania na swoim aucie.

 

PROPAGANDA AKUSTYCZNA - Portal OMON.PL oddziałujący na zmysł słuchu.

Zachęcamy do umieszczania poniższej wstawki dźwiękowej przed różnego rodzaju produkcjami i montażami dźwiękowymi. Umieszczania we własnych nagraniach muzycznych, programach radiowych i różnych kompilacjach audio.

 

<POBIERZ>

 

PROPAGANDA DOTYKOWO-WIZUALNA - Portal OMON.PL oddziałujący na zmysł dotyku i wzroku.

Gadżety reklamowe: