comment B6tYC5nwQs6fW6U06JhZ74hlhNZIPHsi 2cc9e
Foto: wykop.pl

Szef sztabu wyborczego Komorowskiego oświadczył, że Bronkobusy odwiedzą wszystkie województwa w Polsce. Sam "Bul" nie będzie jednak nimi podróżował. Zamiast niego w autobusach będą podróżowali oficjele skompromitowanej Platformy Obywatelskiej, których głównym celem będzie rozdać miejscowej ludności jak najwięcej posterów z twarzą Bronka. Genialne!


Robert Tyszkiewicz, szef sztabu Komorowskiego, tłumacząc pomysł 16 "bronkobusów" bredził coś o "fenomenie Bronisława Komorowskiego", który "jest autentyczny w zdolności pozyskiwania sympatii różnych środowisk" i odznacza się "nieplastikowym językiem komunikacji". Koń by się uśmiał! Nie wiem o jakim "fenomenie" mowa? Chyba o fenomenie ilości kompromitacji. Jeśli zaś chodzi o zdolności pozyskiwania sympatii różnych środowisk, to obawiam się, że szef sztabu "Bula" miał na myśli sympatię środowiska byłych WSI i eshablishmentu PRL. 

Jakby tego było mało "Bronkobusami" będą jeździć różni platformerscy oficjele z plakatami i ulotkami w ręku. Pomysł genialny! Sztab Dudy chyba pije z radości. Nic bowiem tak nie przekona potencjalnych wyborców jak skompromitowany polityk rządowy, który odpowiada za podwyżki podatków, burdel w służbie zdrowia czy rozrost biurokracji. Brawo! Oby tak dalej! Ciekawe czy rejestracje autobusów będą się zaczynały od liter WSI...?

Źródło: niewygodne.info.pl

I "Bronkobusy" ruszyły w Polskę...
Poniżej dotychczasowy bilans wizyt wyborczych Bronisława K.

0) Białystok i akcja działaczy partii KORWiN

1) Kraków i słynny już "zamach krzesełkowy"...
 
2) Poznań i nie zapięty rozporek Prezydenta
3) Środa Wielkopolska i przywitanie "Szoguna"
4) Aleksandrów Kujawski i spędzene pod przymusem dzieci ze szkół i przedszkoli
5) Pruszków i ponownie pytanie: gdzie jest "Szogun"?
CDN.

Na koniec przypomnijmy nowy-stary spot Bronisława K. (z przymrużeniem oka)
...i przyrównanie jego słów do scen z filmu "Dzień świra" :)

Powiązane:
Źródło: youtube.com

 
Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL