142949891429209229 c632f

Polska marka odzieżowa przy współpracy z Instytutem Technologii Bezpieczeństwa „Moratex” opracowała specjalną kamizelkę kuloodporną, która do złudzenia przypomina element męskiego garnituru.


Jak wynika z informacji serwisu fashionweb.pl, poprzez zaprojektowanie wyjątkowego poszycia dla wkładów balistycznych do kamizelki kulo-, odłamko- i igłoochronnych typu VIP, zupełnie przestaje się ona rzucać w oczy.

- Kamizelka ochronna VIP MORATEX to model przeznaczony dla osób publicznych lub dla tych, które potrzebują pewnej i niezawodnej ochrony podczas wystąpień w strojach wyjściowych. Z zewnątrz przypomina do złudzenia kamizelkę do garnituru, dlatego trudno ją zauważyć i wykryć – informują twórcy nowej kamizelki.

Przełomowy wynalazek poza eleganckim wyglądem, na całej swojej powierzchni chroni przed 9 mm pociskami Parabellum FMJ zaś w części przedniej mieści stalową płytę chroniącą przed pociskami karabinowymi 7.62 mm. Materiał poszycia opracowany przez specjalizującą się w eleganckiej modzie męskiej markę i Instytutem Technologii Bezpieczeństwa „Moratex”świetnie kamufluje wkłady balistyczne i może być zmieniany pod kątem kolorów oraz wzorów tkaniny. 
 
Źródło: niezalezna.pl


Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL