a167 85200

1 marca wywieszaliśmy biało-czerwone flagi. Biegaliśmy „Tropem Wilczym”. Uczestniczyliśmy w rowerowej „Masie Krytycznej”. A także licznych wystawach, koncertach, konferencjach i wykładach. Państwowe święto było obchodzone przede wszystkim oddolnie


— czytamy w felietonie dziennikarza „Super Expressu”, Tadeusza Płużańskiego.

Ale z drugiej strony mamy film „Ida”, który zakłamuje historię Polski, i „polskie obozy koncentracyjne”, które nie mogą liczyć na jednoznaczną kontrę polskich sądów

— dodaje syn jednego z Żołnierzy Wyklętych.

Publicysta przypomina też skandaliczną wypowiedź, wciąż próbującego istnieć w przestrzeni publicznej, Janusza Palikota. Były szef partii swojego imienia stwierdził, że nie będzie bronił Ojczyzny, jeżeli rozpocznie się wojna. Dziennikarz wspomniał też wypowiedź Ewy Kopacz na inaugurację jej pracy jako premiera RP. Kopacz stwierdziła, że w przypadku wojny, schowa się za drzwiami.

Nie ma w tym nic z etosu elity II RP, z niezłomności przedwojennych polityków i żołnierzyAK, NSZ czy WiN. Jakże brakuje nam polskiej elity wymordowanej przez obu okupantów - brunatnego i czerwonego. Dziś następcy tych drugich brzmią, jak w stalinizmie

— komentuje Płużański.

Posłanka SLD Joanna Senyszyn znów dała głos. Był publicystka „Faktów i Mitów” i członek PZPR po raz kolejny opluła pamięć Żołnierzy Wyklętych. W jednym z programów TVN24 posłanka kłamała na temat polskich bohaterów twierdząc, że dopuszczali się mordów, gwałtów i grabieży na ludności cywilnej. Do tych oszczerstw odniósł się Tadeusz Płużański, syn jednego z „Żołnierzy Wyklętych”.

Za taką wypowiedź pani Senyszyn zostanie pozwana do sądu. Za szkalowanie narodu polskiego i jego bohaterów. Bo ona może wychwalać Jaruzelskiego, Baumana czy Bieruta, ale my mamy swoich idoli: Witolda Pileckiego, Emila Fieldorfa czy Łukasza Cieplińskiego. Ich honoru i czci będziemy przed komunistami bronić.
 
 
Źródło: se.pl / wpolityce.pl
 
Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL