Chris Whitehead bf1c8

Chłopiec, który założy spódnicę nie będzie się musiał martwić o klasówkę, lub odpytanie na lekcji. Taki zwyczaj wchodzi do polskich szkół, jako obchody „dnia spódnicy” – informuje Nasz Dziennik.


Wspomniane sytuacje miały miejsce m. in. w gimnazjum nr 6 w Tychach i w Szkole Podstawowej nr 6 w Pierśćcu. Istnieją też placówki oświatowe, gdzie w takie akcje włączają się członkowie grona pedagogicznego, czy pracownicy szkoły. MEN zasłania się przepisem, że za inicjatywy odpowiada dyrekcja, a środowiska konserwatywne apelują „Nasze dzieci są atakowane genderyzmem”. Dyrektor tyskiego gimnazjum nr 6 skomentowała dla nas- Nauczyciele, którzy byli chętni poprzeć tę „zabawę”, również włączyli się do niej. – czemu „zabawa” w cudzysłowie, skoro inicjatywa wyszła od uczniów i została poparta przez nauczycieli?

Sprawę skomentowała prof. Urszula Dudziak z Instytutu Nauk o Rodzinie KUL. – Taka propozycja pojawia się już wobec najmłodszych dzieci, także w bajkach znajdziemy informacje typu przebierania się w stroje charakterystyczne i typowe dla innej płci. Tego typu działania nie służą niczemu dobremu. Mogą one powodować zamieszanie w głowach dziecka i świadomości, w kształtowaniu się tożsamości płciowej. W związku z tym, takie działanie jest nie tylko niepotrzebne, ale szkodliwe. Są pewne sprawy, wobec których nie można przechodzić obojętnie i niepoważnie. Trzeba zwracać uwagę na to, co jest prawdziwym dobrem dziecka, co jest oddziaływaniem wychowawczym – mówiła w wypowiedzi dla Radia Maryja.

Po programie „Równościowe Przedszkole”, który na marginesie kosztował 1,4 mln złotych (oczywiście dofinansowała UE, a jakże) to już kolejny incydent rozprzestrzeniania się myślenia „nowoczesnego”. 
 
Źródło: radiomaryja.pl / wmeritum.pl


Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL