Bez tytuu a141b

Szokujące informacje przekazał w jednym z wywiadów twórca i główny archiwista serwisu WikiLeaks Julian Assange. Z dokumentów, którymi dysponuje wynika, że za konfliktem na Ukrainie oraz za Państwem Islamskim stoją Stany Zjednoczone.

Assange w rozmowie z argentyńskim dziennikiem „Pagina/12” przyznał, że istnieją depesze dyplomatyczne wskazujące, iż przesłanki do wywołania wojny na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie wyszły z Departamentu Stanu i Departamentu Obrony USA oraz z CIA.

Dodatkowo Państwo Islamskie miało być wspierane finansowo przez USA. Powód do tego był prosty: islamiści walczyli z rządem Baszara Al-Assada.

Zdaniem Assange władze USA chciały stworzyć organizację terrorystyczną, która pozwoli im podporządkować sobie kraje regionów.

Wcześniej USA wspólnie z Izraelem miały wspierać Hamas, w celu podzielenia umiarkowanego religijnie ruchu oporu.

W kwestii Ukrainy twórca serwisu WikiLeaks stwierdził, że było to działanie celowo wymierzone w Rosję, bowiem USA chciały włączyć Ukrainę do strefy swoich wpływów.

USA chciały w wyraźnym stopniu zminimalizować siłę rosyjskich baz wojskowych na Krymie. Jak widać ten manewr się nie powiódł, a Krym został zaanektowany przez Rosję.

– To doprawdy fascynujące, że te miliardy dolarów zainwestowane w ukraiński sektor pozarządowy dały marne wyniki – powiedział Assange.

Źródło: Kresy.pl / polskaniepodlegla.plKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL