12036462 868394033248432 4668881530879772094 n 165fe

To było ważne głosowanie. Europarlament decydował, co zrobić z uchodźcami zalewającymi Europę. Jak się okazało, polscy europosłowie nie byli w tej sprawie zgodni.

Czworo polskich eurodeputowanych opowiedziało się za obowiązkowym rozdziałem 120 tysięcy uchodźców. To znaczy, że zgodzili się z propozycją Komisji Europejskiej, by obowiązkowo przypisać Polsce 9.278 uchodźców. Są to Róża Thun, Danuta Huebner i Michał Boni z PO oraz bezpartyjna Lidia Geringer de Oedenberg - ustaliło radio RMF. To o tyle interesujące, że wcześniej wszyscy europosłowie Platformy Obywatelskiej umówili się z europosłami Polskiego Stronnictwa Ludowego, by wstrzymać się od głosu. Troje postanowiło jednak się wyłamać.
   Wszyscy eurodeputowani PiS zagłosowali za to przeciwko zmuszaniu nas do przyjmowania uchodźców. Przeciwko głosował również Jarosław Wałęsa i Marek Plura oraz politycy Kongresu Nowej Prawicy - Robert Iwaszkiewicz i Michał Marusik. Europosłowie SLD wstrzymali się od głosu w tej sprawie.

Warto odnotować, że w czasie "debaty", która toczyła się tuż przed głosowaniem w sprawie dyktatu imigracyjnego wobec państw Europy Środkowej, przewodniczący europarlamentu Martin Schulz (ten sam, który nie tak dawno groził użyciem siły przeciwko Polsce) nie dał głosu żadnemu z posłów wywodzących się z tych państw. Innymi słowy, nikt z reprezentantów Polski, Węgier, Czech i Słowacji, gdzie występuje silny opór społeczny wobec pomysłów eurokratów z Brukseli, nie mógł przedstawić argumentów przeciwko narzucanym z góry limitom islamskich imigrantów, jacy mają do nas trafić.
   Na marginesie tej sprawy warto dodać, że 140 tys. islamskich imigrantów, nad którymi głosowali europosłowie, to dopiero początek.
Według Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji, z samej tylko Syrii do Europy zmierza już około półtora miliona ludzi.
Wszyscy oni trafią na Stary Kontynent w ciągu kilku najbliższych miesięcy... 
 
Źródło: niewygodne.info.pl / wiadomosci.dziennik.pl
FOTO: facebook.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL