12049303 1010396512344299 2917469886476413789 n 943c4


Coraz częściej w sprawach politycznych głos zabiera najsilniejszy człowiek świata i zawodnik MMA Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Tym razem ostro skrytykował głosowanie Polski ws. imigrantów.


"Grupa Wyszehradzka może przestać istnieć, gazociągi nas omijają, bazy wojskowe się nie budują, Polacy emigrują, a terminal LPG to jakaś fuszerka! Pocałowaliśmy dziś w dę budujących Nordstream II, Niemców i kraje zachodnie sprzeciwiające się budowie baz wojskowych w Polsce, a własną dę wypięliśmy w kierunku naszych najbliższych nam kulturowo sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej!" - pisze znany strongman.

"Pudzian" uważa również, że czas ekipy rządzącej już dobiega końca. "Grupa Wyszehradzka może przestać istnieć, gazociągi nas omijają, bazy wojskowe się nie budują, Polacy emigrują, a terminal LPG to jakaś fuszerka! Pocałowaliśmy dziś w dę budujących Nordstream II, Niemców i kraje zachodnie sprzeciwiające się budowie baz wojskowych w Polsce, a własną dę wypięliśmy w kierunku naszych najbliższych nam kulturowo sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej!" - czytamy w poście na Facebooku.

xcc 62b42 
 
Źródło: prostozmostu.net / facebook.com/pudzianowski.official Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL