S20-PUDZIAN-PP 22901572 7eac5

Znany strongman po raz kolejny skomentował bieżąco politykę, a jego wypowiedź robi furorę w internecie,„Petru to oszust” - mówi Mariusz Pudzianowski.


„NowoczesnaPL z panem Ryszardem Petru na czele - polecam przeczytać tym, co jeszcze lekcji nie odrobili, aby nie byli zaślepieni gruszkami na wierzbie. Kilka lat temu tego pana już przewidział ŚP Andrzej Lepper i z mównicy sejmowej uprzedzał przyjdzie taki Pan Petru i Balcerowicz, więc skąd to wiedział??????”

„Petru długo zapewniał, że kredyty we frankach są bezpieczne. Swój przewalutował już w 2008 r.”

Ekonomista Ryszard Petru, lider NowoczesnaPL, przed wybuchem kryzysu finansowego zapewniał w mediach, że zadłużanie się w szwajcarskiej walucie jest idealnym rozwiązaniem. „«Mogę pospekulować, że branie kredytów we frankach jest dobrym pomysłem» – przekonywał m.in. na antenie TOK FM. Ale swój kredyt we frankach jakoś szybko przewalutował” - przypomina Fakt.pl.

„Ryszard Petru, który chce wejść do Sejmu z poparciem tzw. wkurzonych-bogatych, swoimi ekonomicznymi radami wcześniej wprowadził ich na finansową minę. Najpierw twierdził, że kredyty we frankach są całkowicie bezpieczne, a potem w pośpiechu... przewalutowywał własny.”

Co Petru mówił w mediach? „Mogę pospekulować, że branie kredytów we frankach jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, że inflacja w Szwajcarii spada i nie ma oczekiwań, by stopy w Szwajcarii mogły wzrosnąć, w związku z czym oprocentowanie kredytów w tej walucie nie wzrośnie” – przekonywał wtedy w Radiu TOK FM.

Jednak sprytny Petru już kilka miesięcy później w pośpiechu przewalutował na złote swój własny kredyt we frankach - zwraca uwagę fakt.pl

„Nawet, gdy wybuchła awantura, Petru dalej uwiarygadniał kredyty w szwajcarskiej walucie. Kiedy frankowicze płacili już w 2014 r. ogromne raty, Petru twierdził, że frank nie przekroczy bariery 4 zł, że takie prognozy są oderwane od rzeczywistości.”

Niestety, ale dzisiaj wiemy, że były to błędne spekulacje.

„Druga śmierdząca sprawa: pan Petru proponuje jednolitą stawkę podatkową 16%! Zwróćcie uwagę na paragonach z codziennych zakupów, jakie produkty mają najniższe stawki VAT. Większość produktów spożywczych pierwszej potrzeby ma niższą stawkę VAT niż 16%! Pomyślcie trochę, pomysł Petru polega na zwiększeniu stawki podatkowej na żywność... czy to jest dobry pomysł? Dla jakich produktów i usług zmniejszy się więc stawka podatkowa?” - czytamy na facebooku najsilniejszego człowieka świata.

Mariusz Pudzianowski w ostatnich miesiącach zasłynął ostrymi atakami na Bronisława Komorowskiego, Platformę Obywatelską i imigrantów. 
 
A tak skomentował na swoim Facebookowym profilu "jedynki" Nowoczesnej: "Jedynki partii " NowoczesnaPL" Ryszard Petru to z tych 20 zł składek:))))".
12112258 1017455414971742 7957243467509978625 n a2bf9


Źródło: prostozmostu.net / facebook.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL