wpid-israel-likeisis  article fade9

Abdul-Aziz ibn Abdullah Al asz-Szejch, 72-letni wielki mufti Arabii Saudyjskiej, w wywiadzie dla miejscowej gazety stwierdził, że tzw. "Państwo Islamskie" działa w porozumieniu z Izraelem i realizuje jego interesy.


– Terroryści z Daesz to w rzeczywistości izraelscy żołnierze. (...). Nie można mówić o nich jako o wyznawcach islamu. – powiedział saudyjski duchowny. Wyraził przekonanie, że niedawne groźby Abu Bakra al-Bagdadiego pod adresem Izraela to blef. Nazwał go "kłamcą", a całe "Państwo Islamskie" – "częścią reżimu syjonistycznego". Wielki mufti porównał też tę organizację do charydżytów – odłamu muzułmanów, który w VII wieku zbuntował się przeciw kalifowi Alemu, czwartemu z bezpośrednich następców Mahometa. 
 
Powiązane:
Część komentatorów interpretuje wypowiedzi saudyjskiego duchownego jako zabieg Rijadu mający ratować wizerunek państwa, ponieważ to Arabię Saudyjską dość powszechnie podejrzewa się o wspieranie "Państwa Islamskiego". 
 
Powiązane:
Czarne - Kopia - Kopia 15 - Kopia b945e


Źródłorp.pl / xportal.pl 
Foto: wordpress.com / arabia177.rssing.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL