0003PVIPFU0GCAGG-C116-F4 9fbc5

Jak państwo się do czegoś dotknie, to spieprzy. Właśnie spieprzono problem uchodźców – powiedział Janusz Korwin-Mikke. Jego zdaniem naszym problemem jest to, że w Europie uchodźcom daje się zasiłki i nie pozwala się im pracować, nawet jeśli chcą.


Lider partii KORWiN uważa, że zamykanie uchodźców w obozach to fatalny pomysł. Według niego problem z imigrantami nie dotyczy wyłącznie muzułmanów, ale jest znacznie szerszy, gdyż wynika z niewłaściwego podejścia do ludzi. Polityk podaje przykład USA, które od zarania zalewane były przez fale imigrantów, ale nie było z nimi problemów, bo musieli oni od razu szukać pracy i "nie mieli czasu na rozróbki".
 
Materiał video:
Janusz Korwin-Mikke uważa też, że Komisja Europejska powinna zająć się raczej sprawą tłumienia wolności w niemieckich mediach, aniżeli polską ustawą medialną. Daje on też szansę Jackowi Kurskiemu, czyli nowemu prezesowi TVP, wyśmiewając jednocześnie słowa polityków PiS o odpolitycznianiu mediów publicznych. 

Powiązane: 
 
Źródło: wsensie.pl / youtube.com
Foto: martyduren.com / iplsc.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL