applause2 3430748b ddd7f

U progu zachodnich rubieży Polski pojawił się realny problem ze strony imigrantów z niemieckiego obozie koło Frankfurtu. W gminach Łęknica i w Słubice doszło już do niepokojących wydarzeń z udziałem kilkuosobowych grup uchodźców. 
 
Uchodźcy są problemem zwłaszcza wieczorami, kiedy są hałaśliwi i zaczepiają mieszkańców polskich przygranicznych miast i wsi. W ciągu dnia widać ich również na pobliskich bazarach i w sklepach. Przychodzą do nas przede wszystkim z powodu atrakcyjnych cen i kurs euro, który pozwala wydać im więcej socjalu przyznanego przez władz nie Niemiec. Z tego powodu wojewoda lubuski Władysław Dajczak wyznaczył dodatkowe patrole piesze dla poprawy bezpieczeństwa.

Spora część uchodźców, którzy znaleźli schronienie w niemieckich obozach, uzyskała już dokumenty pozwalające przekraczać przez granicę w państwach całej strefie Schengen.  
 
Powiązane:  
Wpis na portalu społecznościowym Centrum Szkolenia Specjanego "Fenix" z dnia wczorajszego (2016-02-02)
Bez tytuu a531f


 
Powiązane:
Źródło: forsal.pl / Dziennik Gazeta Prawna / kresy.pl / youtube.com / facebook.com 
Foto: facebook.com/fenix.xn / telegraph.co.uk


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL