1444254503467 fcfb8
 
Z okazji rozpoczęcia wiosny, białostoccy wszechpolacy zorganizowali happening, podczas którego spalona została marzanna. Miała być spalona kukła TW Bolka. Jednak zastąpiła go niemiecka kanclerz Angela Merkel. Ze względu na okoliczności, przybrała ona podobiznę Angeli Merkel odzianej we flagę Unii Europejskiej. 


Jak piszą aktywiści, jest to błyskawiczna odpowiedź na poranne zamachy w Brukseli, w których na tę chwilę zginęło ok. 30 osób. Sprawcami są terroryści Państwa Islamskiego.  
 
12513660 1092598387470633 8249965315828948199 o 6536c
 
To Angela Merkel gra pierwsze skrzypce w polityce unijnej. To ona powiedziała, że Niemcy przyjmą wszystkich imigrantów z otwartymi ramionami. I teraz obserwujemy tragiczne wydarzenie we Francji czy Belgii - nie ma wątpliwości Marcin Zabłudowski, szef Młodzieży Polskiej w Białymstoku. 

"Jest to głównie wynik fatalnej w skutkach polityki migracyjnej unijnych włodarzy, z kanclerz Niemiec Angelą Merkel na czele" - piszą młodzi narodowcy. To właśnie dlatego jej podobiznę przybrała marzanna spalona przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej.

Zgromadzeniu towarzyszyły przemówienia oraz okrzyki, wyrażające dezaprobatę dla obecnej sytuacji w Europie. To już kolejny raz, kiedy Wszechpolacy podkreślają swój negatywny stosunek wobec polityki państw Europy Zachodniej. Wcześniej organizowali oni kilka pikiet antyimigranckich, a obecnie włączyli się w zbiórkę podpisów pod referendum dotyczącym przyjęcia uchodźców. 
 
- Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela suwerenność nam zabiera. Płacze Belgia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja - śpiewali zgromadzeni. 
 
- Ze smutkiem to obserwujemy, ze smutkiem raportujemy, ale nie komentujemy - powiedział „Porannemu” proszony o komentarz attache prasowy Ambasady Niemiec w Warszawie Lucas Wasielewski. Szanuje wolność słowa i demonstracji. Jednak uważa, że w obliczu tego co się dzieje w Europie, powinniśmy się zjednoczyć. - Ale to już mój prywatny komentarz - dodaje. 
 
Akcji nie potępia poseł Adam Andruszkiewicz. - Ona mieści się w granicach publicznego dyskursu. Młodzież Wszechpolska znana jest ze stanowczego wyrażania swojego stanowiska. Można uznać, że kanclerz Angelę Merkel jest współodpowiedzialna za to, co dzieje się w Europie - przypomina poseł związany z Młodzieżą Wszechpolską. 
 
Źródło: poranny.pl / prostozmostu.net 
Foto: fb.com/mwpodlasie / stuff.co.nz


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL