34794soros 27d44 
Bankster George Soros sponsoruje kolejną organizację, która z butami wchodzi do Polski. Projekt nosi nazwę „Refugees Welcome Polska” i umożliwia zaadoptowanie do swojego domu imigranta, który spełnia kryteria obywatela. W czasach kiedy świat obiegają kolejne informacje na temat dobrodziejstw multi-kulti, gdy Europa zachodnia umiera na naszych oczach, a kolejne społeczeństwa krajów europejskich mówią coraz głośniej "NIE imigrantom", na naszym podwórku powstaje organizacja promująca przyjmowanie imigrantów! 
 
Witryna refugees-welcome.pl pomoże Ci znaleźć imigranta, który spełni kryteria przez Ciebie wyznaczone. Wystarczy jedynie zgłosić taką chęć, a wspomniana organizacja z pewnością pomoże Ci dopełnić wszystkich formalności tak, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim nowym współlokatorem. Na stronie można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących, m.in.:

  • Jak długo może/musi mieszkać u mnie uchodźca?
  • Jak szybko po rejestracji mogę się spodziewać nowego współlokatora?
  • Co się dzieje od momentu zgłoszenia mieszkania do momentu wprowadzenia się uchodźcy?
  • Jak wyglądają formalności związane z wynajmem pokoju? Czy uchodźca za niego płaci?
  • Czy mogę zarejestrować pokój, jeśli nie mam możliwości udostępnienia go za darmo?
  • A co, jeśli ja i mój współlokator się nie dogadamy?
Organizacja pomoże znaleźć ludzi, którzy sfinansują całą operację jeśli nie stać, ani Ciebie, ani uchodźcy na dodatkowe koszty. Razi wręcz brak odpowiedzi na bardzo istotne pytanie: CO DZIEJE SIĘ Z UCHODŹCĄ, KTÓRY SIĘ NIE ZAAKLIMATYZOWAŁ I OPUSZCZA DANE LOKUM?!?

Biorąc pod uwagę fakt, że organizacja ta szczyci się w jakich krajach już działa i z jakich krajów uchodźców lokuje w ramach swojej misji, możemy jedynie przypuszczać, że tak jak w wymienionych państwach uchodźcy po fiasku akcji „Refugees Welcome Polska” znikają jak kamfora.
 
Kwestia finansowania projektu:
dada 430a3 

Jak można dowiedzieć się ze strony organizacja ta działa póki co w Warszawie, ale powstają już nowe oddziały w większych miastach Polski. Trudno znaleźć za to informację kto stoi za całą akcją wciągnięcia Polski w migracyjne bagno. Jedyne czego możemy się dowiedzieć to fakt, że za akcją stoi niemiecka firma MENSCH MENSCH MENSCH E.V., ale bardzo trudno dowiedzieć się nawet z niemieckich stron kto stoi nad nimi, ponieważ po drodze pojawia się mnóstwo różnych organizacji i trop w pewnym momencie się urywa. Zaskoczeniem z pewnością nie jest, ani fakt, że trudno dotrzeć do mocodawców organizacji, ani fakt, że stoi za tym firma niemiecka o której też niewiele wiadomo. 
 
Powiązane: 
Wiele już zostało powiedziane na temat Fundacji Batorego, za którą stoi żyd Soros. Trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z kolejna odnogą jego organizacji. Organizacji, która powinna być bojkotowana i której działalność z ramienia nieznanych mocodawców powinna być w zakazana w Polsce.

Na sam koniec prezentujemy film promocyjny wspomnianej strony: 

Materiał video: 
Źródło: polskaniepodlegla.pl / odbudowarp.pl / refugees-welcome.pl
Foto: ytimg.com / redicecreations.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL