maxresdefault 1d38f 
 
Hillary Clinton, kandydatka na prezydenta z ramienia Partii Demokratycznej, przyjechała do rodzinnej miejscowości Park Ridge na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Z miejscowymi politykami spotkała się w bibliotece.


Panią Clinton przywitali również przedstawiciele Polonii. Przyszli, by zaprotestować przeciwko wypowiedziom na temat Polski byłego prezydenta Billa Clintona.

Wśród organizatorów protestu był Bogdan Strumiński, prezes Koła Solidarność. „To co człowiek słyszy, to aż krew w żyłach mrozi. Jak ktoś, kto przez dwie kadencje był prezydentem, ktoś kto podlizywał się Polakom, kiedy potrzebował głosów. A dziś oskarża nasz kraj o brak demokracji, brak tolerancji. Dlatego trzeba wyrazić swoje niezadowolenie” – powiedział Strumiński.

Protestujący mieli ze sobą biało-czerwone flagi i transparenty. Grupa skandowała różne hasła, w tym: „No More Clinton”. 
 
Materiał video: 
Jeden z uczestników demonstracji, Janusz Tomsza tłumaczył powód protestu obserwującym go Amerykanom: „Nasz protest nie powinien polegać tylko na tym, że stoimy z flagami w jednym miejscu, tylko trzeba przejść na drugą stronę i rozmawiać z ludźmi, którzy tu się urodzili i tu mieszkają. Oni naprawdę nie mają pojęcia co się stało. Cieszę się, że miałem szansę porozmawiania z nimi i wytłumaczenia dlaczego tu jesteśmy” – powiedział po rozmowie z Amerykanami.

List protestacyjny, który został podpisany przez prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Franciszka Spulę, oraz przedstawiciela społeczności węgierskiej, przekazano na ręce Secret Service. Pani Clinton weszła do budynku bocznymi drzwiami.

Protest zorganizowali: Koło Solidarność i wydział Stanowy Kongresu Polonii Amerykańskiej. Uczestniczyło w nim ok. 350 osób. 
 
Źródło: polskaniepodlegla.pl / dziennikzwiazkowy.com / youtube.com 
Foto: youtube.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL