swedish bikini team 920b8 
 
Szef szwedzkiej policji zaprezentował najnowszą broń w walce z przemocą seksualną. Są to opaski na rękę z napisem: „Nie dotykaj mnie”. I to wcale nie jest żart.


Jak podaje portal breitbart.com, policja zamierza wyposażyć młode kobiety w takie właśnie gadżety. Będą one rozdawane na festiwalach i innych imprezach masowych. -Nosząc te opaski młode kobiety będą w stanie stawić opór.- stwierdził pełen wiary i nadziei w to genialne rozwiązanie szef policji w Szwecji. 
 
Powiązane:

Żeby było jeszcze bardziej śmieszno i straszno, napis na opasce będzie w języku szwedzkim. Biorąc pod uwagę to, że jak wykazują raporty, większość sprawców ataków to imigranci, bardzo mało prawdopodobne, że potencjalni napastnicy będą w ogóle w stanie odczytać ten jakże jasny przekaz. Nie siejmy jednak defetyzmu. Być może chodzą ze słownikami i przed napaścią chętnie sprawdzą, co też ofiara ma napisane na nadgarstku.

Jak podaje szwedzka policja, kraj ten ma najgorsze wskaźniki przemocy seksualnej wobec kobiet w Europie. Sprawozdanie, które opublikowano potwierdza, że imigranci byli odpowiedzialni za większość tego typu napaści, a policja oskarżana jest przez mieszkańców o usprawiedliwianie sprawców. 
 
Problem seksualnego molestowania staje się w Szwecji coraz wyraźniejszy. Jak wskazują policyjne statystyki, sprawcami tego typu ataków są najczęściej migranci. W odpowiedzi na eskalację zjawiska policja chce wprowadzenia specjalnych opasek
 
- informuje serwis breitbart.com i przytomnie dodaje, że nie jest jasne, czy komunikat "nie dotykaj mnie" w języku szwedzkim będzie dla nich zrozumiały.

Na szczęście już z tym koniec! Władze wypowiadają wojnę gwałcicielom! Teraz młode Szwedki mogą już czuć się bezpiecznie. Policja zapewniła im bransoletki, które uchronią je przed molestowaniem. Jaki będzie kolejny krok Szwecji w walce z przemocą seksualną ze strony imigrantów? Aż boję się pomyśleć.

Źródło: newsbook.pl / niezalezna.pl / youtube.com / breitbart.com 
Foto: informationliberation.com / moonbattery.com / ytimg.com


 

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL