germany-train-axe-attack 965fb 
 
17-letni Afgańczyk uzbrojony w siekierę i nóż zaatakował pasażerów pociągu na trasie między Wurzburgiem i Ochsenfurtem – poinformowało BBC. W pociągu znajdowało się 21 osób, mężczyzna ranił 4 z nich. 
 
Spośród 21 osób, które znajdowały się w pociągu, 3 są ciężko ranne, jedna lekko, a 14 pasażerów jest w szoku.

W Wurzburgu, dokładnie w dzielnicy Heidingsfeld, obecnie ma miejsce operacja policji, w której bierze udział helikopter – informują media. Akcja niemieckich służb nie miała związku z atakiem, jednak napastnik – uciekając z pociągu – natknął się na antyterrorystów, którzy uczestniczyli w operacji. Zaatakował ich, po czym został zastrzelony.

pobrane f63a9

Z nieoficjalnych informacji wynika, że atak miał podłoże religijne, a napastnikiem był islamista. Jak do tej pory wiadomo, że sprawca miał przy sobie zarówno siekierę, jak i nóż, został zastrzelony przez policję.
 
Materiał video:
Powiązane:
Biale - Kopia 7 - Kopia 15034Źródło: BBC.com / rp.pl / wmeritum.pl / youtube.com
Foto: ytimg.com / nydailynews.com / reutersmedia.net


 

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL