168-45645 3345c 
 
Trzej oficerowie Wojska Polskiego brutalnie skatowali dwuosobowy patrol policji. Wojskowym nie spodobało się, że policjanci zwrócili im uwagę podczas alkoholowej imprezy podczas ciszy nocnej.


Do zdarzenia doszło w hotelu przy kanale Łuczańskim w Giżycku. Trzech wysokich rangą oficerów z 15. Brygady Zmechanizowanej w Giżycku zorganizowało sobie imprezę alkoholową. Wobec głośnego zachowania i obelg skierowanych w stronę pracowników hotelu, obsługa zdecydowała się wezwać policję.

Na zawiadomienie odpowiedziały dwa patrole policyjne. Oficerowie nie reagowali jednak na ich polecenia i grozili im śmiercią. Doszło do bójki, w której zdecydowanie górą byli wojskowi. U ciężko pobitych policjantów zdiagnozowano uszkodzenie śledziony, złamanie ręki i połamane żebra.

Dopiero dodatkowe patrole policji zdołały zapanować nad sytuacją. Oficerowie zostali przewiezieni na komendę skąd odebrała ich Żandarmeria Wojskowa. Jak ustalili dziennikarze RMF FM, wojskowi mieli we krwi od 1,2 do 2 promili alkoholu.  
 
Nieoficjalnie wiadomo, że w danym momencie na terenie hotelu mieli być prywatnie m.in. dowódca brygady, dowódca batalionu i major.
 

Źródło: rmf24.pl / wmeritum.pl
Foto: policja.waw.plKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL