sorostrump 45111 
 
Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ogłosił, że Soros finansuje lewicową grupę Antifa, będącą domową organizacją terrorystyczną. Na stronie internetowej DHS możemy przeczytać, o tak zwanej grupie "antyfaszystowskiej", która koncentruje się na kwestiach "związanych z rasizmem, seksizmem i antysemityzmem". Petycja wzywająca prezydenta USA Donalda Trumpa, by uznał skrajnie lewicową Antifę jako organizację terrorystyczną, osiągnęła pułap 100 tys. podpisów. Tyle podpisów, według zasad ustalonych przez Baracka Obamę, jest niezbędne, by Biały Dom musiał oficjalnie zareagować na petycję.

  
Z raportu DHS wynika, że: Samodzielnie opisane grupy Antifa powstały w Stanach Zjednoczonych i w kilku większych miastach, takich jak Nowy Jork, Filadelfia, Chicago i San Francisco. Większość anarchistycznych grup z New Jersey jest związana z ruchem Antifa i przeciwstawia się rasizmowi i egzekwowaniu prawa. Grupy Antifa koordynują się regionalnie i uczestniczą w protestach. Są trzy luźno zorganizowane oddziały w New Jersey, znane jako North Jersey Antifa, South Jersey Antifa i HubCity Antifa New Brunswick. 28 marca doszło do ''małej wojny'' pomiędzy członkami grupy Antifa a zwolennikami Prezydenta USA podczas rajdu w Seaside Heights. Ze względu na wcześniejsze informacje o wydarzeniu w mediach społecznościowych, miejscowi i stanowi funkcjonariusze organów ścigania ograniczyli konflikt do minimum.

Ciągle trwają gwałtowne konfrontacje między członkami Antifa a białymi supremistami. 18 kwietnia, po Rajdzie Wolności Obywatelskich Patriotów w Berkeley, członek Antifa napisał: "Każdy hitlerowiec, który uderza, jest zwycięzcą''. 29 marca, w odpowiedzi na stanowisko Antifa w mediach społecznościowych, grupa milicji narodowych napisała Artykuł online, który mówił, że jeśli Antifa przejmie władzę to wolność słowa zostanie brutalnie stłumiona. Filadelfia Antifa korzystała z Facebooka, aby zachęcić swoich zwolenników do zakłócenia wydarzeń "Make America Great Again" w Filadelfii. Obecność Antify spowodowała, że władze przerwały imprezę z powodu problemów związanych z bezpieczeństwem.

11 lutego członkowie załogi, zaatakowali dwóch braci w barze w Nowym Jorku po obejrzeniu antyfaszystowskiej naklejki, z tyłu telefonu jednej z ofiar.  
 
Powiązane:

Delegalizacja
W treści petycji można przeczytać: „Terroryzm jest, w najszerszym znaczeniu, bezprawnym umyślnym użyciem przemocy jako środka do wywoływania strachu lub terroru, aby osiągnąć cel polityczny, religijny lub ideologiczny. Antifa raz po raz wykazała, że jest bardziej niż skłonna i zdolna do tego, by wypełnić te kryteria.”

„Prosimy prezydenta, by formalnie ogłosił Antifę jako krajową organizację terrorystyczną” – piszą autorzy w petycji. 

Obietnica Obamy

Administracja prezydenta Baracka Obamy zobowiązała się, że odpowie na każdą petycję, która na specjalnie przygotowanej stronie internetowej „We the People” zbierze 100 tys. podpisów. W trakcie urzędowania poprzedni prezydent zareagował na 321 z 323 petycji, które osiągnęły ten poziom. 

Administracja Donalda Trumpa jest bardziej powściągliwa i rozważała nawet zamknięcie witryny. Twierdziła, że jej działanie generuje wysokie koszty utrzymania. 

Radykalni antyfaszyści

Antifa to nieformalny, skrajnie lewicowy ruch, zrzeszający grupy określające się jako antyfaszystowskie. Chociaż, jak twierdzą jej członkowie, z Antifą nie jest związana żadna ideologia polityczna, to jednak główny trzon organizacji to socjaliści, anarchiści, antyrasiści i liberałowie. Członkowie Antify Polska sami określają się jako „grupę radykalnych antyfaszystów, mających na celu fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej”.

W USA Antifa uczestniczyła m.in. w zamieszkach w trakcie protestów organizacji „Black Lives Matter” i blokowała wystąpienia konserwatywnych mówców na uniwersyteckich kampusach. W kwietniu tego7 roku Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego w New Jersey uznał Antifę za organizację terrorystyczną. 

W Polsce członkowie Antify „wsławili się” próbami blokowania Marszów Niepodległości w 2011 i 2012 r., gdy doszło do konfrontacji fizycznej antyfaszystów z uczestnikami marszu i policją. 
 
Źródło: israelnationalnews.com / tvp.info / yournewswire.com / telewizjarepublika.pl / dhs.gov
Foto: imgur.com / tapwires.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL