5c76c92629bee o full 34321 

Dziś w Sejmie zaplanowana była debata w sprawie roszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich i ustawy 447 przeciw, której w weekend manifestowała Polonia w USA. 
 
Jak poinformował za pośrednictwem twittera Tomasz Kalinowski konferencja ws. roszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich i ustawy 447 została zablokowana przez Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.
 1 c1074  
Ostatecznie konferencja z udziałem m. in. red. Stanisława Michalkiewicza, Grzegorza Brauna, Roberta Winnickiego, Zbigniewa Lipińskiego i Roberta Bąkiewicza przeniesiona została do biura partii KORWiN, ponieważ koło poselskie Konfederacji nie otrzymało sali od Kancelarii Sejmu. Poniżej zapis z konferencji w temacie, który za wszelką cenę ma być zamilczany. 

Materiał video:
W weekend Polonia w Stanach Zjednoczonych protestowała przeciwko ustawie o zwrocie mienia żydowskiego, pozbawionego spadkobierców. Pikiety odbyły się w kilku miastach, m. in. w Nowym Jorku, Los Angeles i Bostonie. Protesty przeszły niemal bez echa w kraju. Relacje cenzurowały też media społecznościowe. W kraju wsparła je jedynie Konfederacja, ale i ta miała spore kłopoty ze strony władz.  
 
2 4d85d 
Do akcji amerykańskiej Polonii przyłączyło się tylko Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”, które w ramach akcji „Nie Dla Roszczeń” zbiera m.in. podpisy pod listem do prezydenta Donalda Trumpa w sprawie ustawy 447. Czy Polonii, ruchom Patriotyczno-Narodowym i prawdziwie rozumianej Prawicy uda się nagłośnić temat ustawy 447 w mainstreamowych mediach? Przypomnijmy w ogólnym uproszczeniu, że większość prasy i telewizji należy do kapitału zagranicznego, a reszta jest pro-rządowa. W niedługim czasie internet również będzie "zarządzany odgórnie", czy w takiej sytuacji wystarczy czasu aby temat przemilczeć, wywołując sztuczne tematy zastępcze i pseudo-kryzysy? Czy przypadkiem partia sprawująca aktualnie władzę w Polsce już kwestii roszczeń nie poddała pod młotek organizacjom zajmującym się wyłudzaniem wszelkich haraczy od państw, które oddały swoją suwerenność w zamian za możliwość dalszego zadłużania obywateli w Banku Światowym i Międzynarodowym Funduszu Walutowym i podobnym tego typu ponad międzynarodowym organizacjom lichwiarskim? Oczywiście za obopólną iluzoryczną korzyścią, gdzie rząd będący w kajdanach lichwiarzy ma możliwość prowadzenia polityki "przekupowania obywateli ich własnymi pieniędzmi", czyli ma udostępnione środki finansowe od instytucji lichwiarskich na prowadzenie polityki socjalnej i dzięki temu przekupowania wyborców na kolejne lata? Ciekawym również jest pytaniem, czy Donald Trump i USA również nie stało się podobnym zakładnikiem? Być może klamka już zapadła i nawet nie zauważymy jak będzie się odbywał transfer do międzynarodowych organizacji będącymi tylko "słupami", być może będzie to się odbywało w "ratach ukrytych", a mianowicie będziemy skupywać złom US Army po zawyżonych cenach, być może wielkie międzynarodowe koncerny i korporacje dostaną nieruchomości z "ulgą podatkową", a być może odbędzie się to w bardziej finezyjnie zakamuflowany sposób i za kilka lat w całkowicie ocenzurowanym świecie nawet nie zauważmy "operacji drenacyjnej" na pacjencie któremu było na imię Polska...? 
 
Powiązane:  
Źródło: medianarodowe.com / nczas.com / youtube.com / twitter.com
Foto: cdn.galleries.smcloud.ne / stopacthr1226.org / d-art.ppstatic.pl / youtube.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL