mqdefault e938e

Ciekawą inicjatywę - moim zdaniem - zaproponował Konrad Daniel, twórca Podziemnej TV - jednego z bardziej ofensywnych mediów w polskim alternatywnym internecie.

Stworzył on platformę, której celem jest zbudowanie społeczności wspólnie domagającej się zdroworozsądkowych zmian politycznych i gospodarczych w naszym kraju. Sam autor nazywa go "pomysłem na zjednoczenie ludzi w Polsce". Cytując fragment ze strony 1Polska:

"Dziel i rządź!" – wg tej zasady działają wszystkie partie polityczne i cała obecna klasa polityczna. Cały ten chory system współczesnego wyzyskiwania i ekonomicznego niewolenia społeczeństw tworzony przez niegodziwych ludzi pociągających za sznurki opiera się na tej zasadzie wywoływania sztucznych podziałów między ludźmi i podburzania nas przeciwko sobie. Ich siłą i siłą obecnego systemu jest słabość PODZIELONEGO społeczeństwa.
Czas się zjednoczyć – bo to jedyna droga do zmiany tej chorej rzeczywistości."


Zajrzyj - może zechcesz dołączyć do reprezentantów tego przyszłościowego ruchu, może zechcesz zagłosować na tych, którzy już się zgłosili. Moim zdaniem inicjatywa zdecydowanie warta wsparcia. Bez względu na zróżnicowanie poglądów jej reprezentantów - a może nawet tym bardziej? 

LINK DO STRONY 1POLSKA 
 
 
Źródło: schodamidonieba.pl