634910016867128164 27843

– Bronisław Komorowski nie jest żadnym dobrym wujkiem. Na jego zapleczu funkcjonują, a przynajmniej do niedawna funkcjonowali groźni i niebezpieczni ludzie, dla których był i być może jest on dalej przydatny.– z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim, autorem książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” rozmawia Daniel Witowski


Jak dodaje rozmówca naszego tygodnika:

– Nasz kraj umiera przez takich ludzi. Jak ktoś zajrzy lekko za kurtynę to z pewnością zobaczy co się w Polsce dzieje i odpowiada za to w dużej mierze właśnie właśnie Bronisław Komorowski.

Sumliński zaznacza, że w swojej najnowszej książce nigdy na siłę na próbował udowodnić winy obecnego prezydenta.

– Zająłem się Fundacją Pro Civili i bardzo szybko dotarłem do Bronisława Komorowskiego. Odbyłem z nim rozmowę jeszcze jako dziennikarz Telewizji Polskiej, z ekipą – kamerzystami, co bardzo szczegółowo opisuję w swojej książce. Bronisław Komorowski bardzo szybko nas wyrzucił, gdy tylko padło pytanie o Pro Civili – mówi w rozmowie dziennikarz.

Jak dodaje:

– I to był grudzień, przełom 2006/2007 roku, później wypadki zaczęły się toczyć bardzo szybko. Gdy tylko Platforma doszła do władzy w jesieni 2007 roku wszczęte zostało śledztwo w które mnie wmanipulowano, poddano olbrzymiej nagonce, sterroryzowano moją rodzinę, zastraszono dzieci, mnie doprowadzono do granicy wytrzymałości psychicznej, co poskutkowało – Bogu dzięki, że nieskuteczne, bo to grzech śmiertelny – próba samobójcza.

Przeczytajcie cały obszerny wywiad z Wojciechem Sumlińskim w najnowszym wydaniu tygodnika Polska Niepodległa
11159953 650820718382819 1306760613659683950 n 4ab2d
ssssx b0d25
Źródło: polskaniepodlegla.pl 
 
Powiązane:
Książka:
11 f0908Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL