Oprócz bojowników “Ajdaru” w torturach i przesłuchaniach, uczestniczyła również… Bianka Zalewska!

"A teraz będzie coś interesującego. Spotkałem człowieka, który był torturowany przez członków batalionu “Ajdar”. I wiecie co? Oprócz bojowników “Ajdaru” w torturach i przesłuchaniach, uczestniczyła również kobieta! Dokładnie wtedy okazało się, że Bianka Zalewska nie jest żadną dziennikarką, lecz SNAJPEREM. Właściwie, bojownicy wcale tego nie kryli. 

Dlaczego nie było to tajemnicą? Myśleli, że świadek nie przeżyje(bardziej niefortunni jeńcy już od dawna są na tamtym świecie). Jednak on miał szczęście – znalazł się na liście do wymiany. Najwyraźniej został na niej umieszczony w pośpiechu, bez zastanowienia.

Ogłosimy nazwiska i fotografie wszystkich “kolegów” Zalewskiej, zamieszanych w torturowanie i znęcanie się nad cywilnymi mieszkańcami i żołnierzami Samoobrony. Część z nich już została zidentyfikowana – na świecie są dobrzy ludzie, a dawna Ukraina – to duża wieś, wszyscy się tu znają. Ja i moi współpracownicy z projektu “Białej Księgi” dołożymy wszelkich starań, aby Zalewska i jej wspólnicy ponieśli srogą, zasłużoną karę za popełnione przez nich zbrodnie."
Kierownik projektu “Biała Księga”, Konstantin Dołgow.

Źródło: argo.neon24.pl