braun 25c6c

W dniu dzisiejszym do porannego programu politycznego "polityka przy kawie" został zaproszony kandydat na Prezydenta RP Grzegorz Braun. Wystąpienie znanego reżysera można śmiało nazwać epickim i przełomowym, gość bowiem zdominował całkowicie program publicystyczny.

 Na samym początku manifestacyjnie zaprezentował i zareklamował książkę Wojciecha Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", która pomimo protestów prowadzącej była tolerowana i widniała na stole do końca trwania programu.

Recenzując książkę powiedział - To jest książka, która opowiada o poważnym temacie. O tym, że człowiek, który pełni obowiązki głowy państwa, ten człowiek reprezentuje tutaj obce interesy. Ten człowiek - Bronisław Komorowski - Prezydent-rezydent całym swoim życiem zaświadcza swoją lojalność. Kwestia współpracy Bronisława Komorowskiego, jego kooperacji z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi. Kwestia tych wszystkich uprzejmości, które ludziom tych służb wyświadczył. 
 
Nie chcąc psuć trywialnym opisem całości wystąpienia Grzegorza Brauna - Wielkiego, jak go zwą internauci, zachęcam do obejrzenia całości show(masakry):
Materiał video:
1) (Jeżeli powyższy materiał zostanie usunięty z youtube to pod tym linkiem można zobaczyć w oryginale:
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/polityka-przy-kawie/wideo/27042015/19558158)
2) Bądź na vimeo:
https://vimeo.com/126152247
3) Albo na dailymotion:
http://www.dailymotion.com/video/x2o9zzw

Warto jednak przytoczyć bardzo mocne i prawdziwe słowa Grzegorza Brauna adresowane do emigrantów:
- Ja nie mówię ludziom wróćcie tu, ja mówię pracujcie tam kochani rodacy i czekajcie na moment, kiedy te władze warszawską zdołamy obalić i wtedy wracajcie, i wtedy wracajcie. Na razie dbajcie o swoje rodziny, dbajcie o to żebyście mogli godnie wychowywać swoje dzieci, ale pamiętajcie o tym, że jesteście Polakami i wróćcie tutaj jak tylko godzina wybije. Mam nadzieję że już niedługo. 
 
Na koniec programu przedstawił hasła swojej kampanii Prezydenckiej:
- Wiara, rodzina, własność to są trzy wartości do których stosunek państwa określa w pełni wartość i prawowitość tego państwa. To państwo jest nieprawowite, te władze, tego Prezydenta-rezydenta Komorowskiego, tych premierów - Kopacz, Tuska innych zdrajców stanu jak najszybciej proszę państwa, obyśmy zobaczyli pod wspólnym adresem przy ul. Rakowieckiej w Warszawie(więzienie). Mam nadzieję, że będą się potem pięknie sypać na procesach pokazowych, będą jedni drugich oskarżać, kto miał większy udział w sprawie zamachu Smoleńskiego. Mam nadzieję, że tego doczekamy. 

Strona internetowa kandydata: 
http://grzegorzbraun2015.pl
  
Powiązane:
Książka
11 d5c6f


Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL