grzegorz-braun d2a26

Grzegorz Braun wygrał proces z Adamem Michnikiem i jego gazetą w trybie wyborczym.
 
Kandydat na prezydenta RP złożył w Sądzie Okręgowym dwa wnioski w związku, jak twierdzi, „oszczerczymi” treściami kolportowanymi przez Gazetę Wyborczą i jej portal internetowy oraz Gazetę Polską i jej serwis. Braun nazwał te media ośrodkami dezinformacji.

W Gazecie Wyborczej oraz na portalu gazeta.pl miano przedstawić Brauna jako faszystę, zaś w Gazecie Polskiej oraz na portalu niezależna.pl jako agenta obcego wywiadu oraz zwolennika totalitaryzmu sowieckiego.

Braun miał podejrzenie, że takie publikacje są nieuczciwą formą agitacji wyborczej.

Sąd Okręgowy przyznał Braunowi rację, jeśli chodzi o spór z Gazetą Wyborczą oraz Adamem Michnikiem. Jak podaje kandydat w wyborach prezydenckich na swoim Facebooku, Gazeta Wyborcza, którą Braun nazywa Gwiazdą Śmierci, będzie musiała opublikować na swoich łamach przeprosiny.

Rozstrzygnięcie Sądu Okręgowego było szybkie, bowiem wykorzystany został tryb wyborczy.

Braun powiedział również, że Gazeta Polska oraz Gazeta Wyborcza równolegle prowadzą Goebbelsowską propagandę.
 
Sprawa odbyła się w przyspieszonym trybie wyborczym.

Równolegle Braun domagał się przeprosin od „Gazety Polskiej” za prezentowanie go jako „agenta obcego mocarstwa oraz sympatyka totalitaryzmu w wydaniu sowieckim”. Przegrał.

Dezinformujące opinię publiczną kłamstwa na temat Grzegorza Brauna ukazały się w ubiegłym tygodniu. „Gazeta Wyborcza” przedstawia Brauna jako faszystę, zaś „Gazeta Polska” prezentuje go jako agenta obcego mocarstwa oraz sympatyka totalitaryzmu w jego wydaniu sowieckim i postsowieckim. 
 
Materiał video:


Źródło: wpolityce.pl / pikio.pl 
 
Powiązane:


Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL