netanyahu 15df1

Już ponad 30 tys. osób podpisało petycję, w której domagają się aresztowania Benjamina Netanyahu.  Liczba sygnatariuszy rośnie w niesamowicie szybkim tempie. Podpisy zaczęto zbierać w Wielkiej Brytanii na miesiąc przed wizytą w tym kraju wspomnianego polityka.

Autorzy i sygnatariusze petycji wskazują, że Netanyahu jest odpowiedzialny za zbrodnie wojenne i z tego powodu należy go pojmać i osądzić, jak tylko przyjedzie do Londynu. Petycja zatytułowana „Aresztować Benjamina Netanyahu za zbrodnie wojenne kiedy przybędzie do Londynu” jest dostępna na oficjalnych stronach internetowych petycji do brytyjskiego rządu i parlamentu.

„Benjamin Netanyahu ma prowadzić we wrześniu rozmowy w Londynie. Zgodnie z prawem międzynarodowym, powinien, z chwilą przekroczenia granic Wielkiej Brytanii, być aresztowany za zbrodnie wojenne, w tym za masakrę ponad 2 tys. cywilów w 2014 r.” napisano w dokumencie.

Oczekuje się, że kiedy liczba podpisów przekroczy 100 tys. petycją zajmie się rząd, czego zresztą wymaga obowiązujące w Wielkiej Brytanii prawo. Będzie ona musiała zostać omówiona na forum parlamentu, następnie zostanie poddana pod głosowanie. 
 
Źródło: PNN/ prawy.pl


Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL