london 747b4
 
Książę Jan Żyliński chce zostać burmistrzem Londynu. Polski arystokrata mieszkający w Wielkiej Brytanii przekonuje, że będzie szczególnie zabiegać o głosy imigrantów z Polski. Uważa, że to nie rdzenni Brytyjczycy zadecydują o wyniku wyborów.  

 
Żyliński zasłynął swego czasu w Internecie filmem, w którym wyzywa Nigela Farage’a na pojedynek. Teraz startuje w wyborach na burmistrza Londynu. Ponieważ Londyn stał się miastem wielu kultur, książe żywi szczególną nadzieję na głosy osób, które przybyły z zagranicy. Liczy także na głosy tych Brytyjczyków, którzy mają wśród przyjaciół Polaków.    
 
Materiał video:
Jan Żyliński startuje w wyborach na burmistrza Londynu, które odbędą się 5 maja. Jego głónwymi przeciwnikami są popierany przez Borisa Johnsona konserwatysta Zac Goldsmith i Sadiq Khan z Partii Pracy. Zdecydował się kandydować ponieważ jego zdaniem ani konserwatyści, ani laburzyści nie mają nic do zaoferowania Polakom w Londynie. 
 
Arystokrata podkreślił wpływ rodaków na brytyjską gospodarkę. Porównał to do udziału Polaków w bitwie o Anglię.  
 
Myśmy uratowali ten kraj wtedy. I teraz ratujemy też – powiedział w wywiadzie na antenie Polish Radio London. Przypomniał także, że każdy obywatel Polski może głosować w wyborach samorządowych – wystarczy się tylko zarejestrować.   
 
Powiązane: 

 
Źródło: namzalezy.pl / maximus.media /youtube.com
Foto: altitudeacquisitions.co.uk / glospolonii.comKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL