TO NIEMCY A NIE POLSKA SĄ PROBLEMEM EUROPY
Medialna wrzawa w europarlamencie z udziałem komisji weneckiej wokół wydarzeń w Polsce ujawnia

mafijna pajęczynę powiązań politycznych między przegraną partią Tuska a rządem niemieckim kontrolującym wszystkie struktury

unijnej biurokracji w Brukseli.

Obywatele Polski w demokratycznych wyborach

w sposób jasny i zdecydowany odebrali władze nieudacznikom z partii lewacko-liberalnej i większością głosów przekazali rządzenie krajem ugrupowaniom patriotycznym w celu zatrzymania procesu kolonizacji Polski przez Niemców i całkowicie im podporządkowanym eurobiurokratom w Brukseli.

Po raz kolejny Polacy nie podporządkowali się niemieckiemu dyktatowi i i przecięli pępowinę łącząca partię Tuska z partia Kohla i Merkel.
Niedawno sekretarz generalny kongresu liberalnego,partyjny kolega Donalda Tuska wyjawił publicznie i nikt nie zaprzeczył, ze grupa tworząca nowa organizacje polityczna w Polsce była finansowana przez chadeków CDU. Tusk .Bielecki , Lewandowski milczą,natomiast potwierdził w mediach te rewelacje ojciec chrzestny Platformy Obywatelskiej Andrzej Olechowski.
Niemcy i Francuzi pamiętają dobrze wielka aferę sprzed lat,kiedy to okazało się,ze kanclerz Niemiec otrzymywał miliardy euro od francuskich i niemieckich korporacji w celu utrzymania przy władzy jedynie słusznej partii. Po ujawnieniu mega afery przez wolne i niezależne media Helmut Kohl zmuszony został do dymisji i odsunięty od sprawowania władzy.

Kanclerz Kohl i i Angela Merkel maja moralny obowiązek wyjaśnić w Parlamencie Europejskim jakimi kanałami finansowali Tuska i jego partie,jak

tworzono nielegalne fundusze i jakie zadania mieli realizować dla Niemiec

przekupieni polscy politycy.

Komisja Europejska powinna powołać komisję śledczą , dogłębnie zbadać nielegalne transfery i ujawnić pozaprawne mechanizmy i fundusze w imię DEMOKRACJI w celu wzmocnienia wiary w sens istnienia Wspólnoty o nazwie Unia Europejska.
Jerzy Krajan Szymański